Sesuo prabilo apie atsisveikinimą su Viršuliškėse žuvusiu 7-mečiu broliuku: „Buvai ir liksi mums viskas“

Visą Lietuvą sukrėtė skaudi nelaimė, kai Viršuliškėse užsidegus daugiabučiui žuvo 7-erių metų berniukas, velionio sesuo neslepia skausmo ašarų.

Žuvusio berniuko sesuo socialiniuose tinkluose dalijasi jautria žinute.

„Ilsėkis ramybėje, broliuk, tu buvai ir liksi mums viskas“, – rašoma įraše.

Įvykus skaudžiai tragedijai, kai Viršuliškėse sprogus daugiabučiui žuvo nepilnametis berniukas, artimieji prašo pagalbos. 

Drabužių parduotuvės, kurioje dirbo moteris, netekusi vaiko, vadovė pasidalino įrašu, kuriame prašo pagalbos.

„Su didžiausiu sielvartu ir liūdesiu žinios patvirtintos, mūsų Ritos vaikelio nebėra.

Primenu, prisidėkite kas galite prie šios protu nesuvokiamos nelaimės.

Sunkiausia yra ne mirti, o gyventi po tokių sukrėtimų, pasimelskime už mamą ir artimus

Paskirtis būtinai: parama nukentėjus nuo gaisro

RITA UZNIENĖ

LT627300010078988465“, – teigiama įraše.

Kaimynai sukrėsti pasakoja detales: „To vaikelio mama išbėgo į laiptinę ir pradėjo šaukti“

Kaimynai ir pažįstami lieja ašaras dėl žuvusiųjų, o labiausiai širdį jiems veria, kad nepavyko išgelbėti vaiko, nors mama klykė, rėkė ir meldė pagalbos, kad kažkas padėtų ištraukti berniuką.

„To vaikelio mama išbėgo į laiptinę ir pradėjo šaukti, kad sprogo kažkas ir vaikas liko ten ir viskas. Sprogimas buvo, ir vaikutis ten liko“, – sakė kaimynė.

Po sprogimo žuvo dar vienas žmogus.

Kaimynės taip pat pasakojo apie vyrą, kurio bute įvyko sprogimas.

„O ten, kur buvo sprogimas, tai tas vyras buvo vienišas, jo žmona mirusi“, – sakė žuvusiųjų kaimynė.

Ji pridūrė, kad vyras neturėjo problemų su alkoholiu.

„Bet buvo toks savotiškas kažkoks. Jei sužinodavo, kad kiti nuomojasi butą ar išgirsdavo vaiką verkiantį, jis tuoj pat piktindavosi. Piktinosi, kad jį kaimynai nuodija, jog ten į vandenį kažką prileidžia. Toks buvo nekvailas, bet… Gal jis čia kaltas. Aš nieko nežinau, negaliu prifantazuoti“, – pasakojo kaimynė.

Be pastogės liko 57 namo gyventojai

Kaip skelbta, gelbėtojai trečiadienį ištraukė abiejų žuvusiųjų kūnus iš sprogimo ir gaisro nuniokoto daugiabučio sostinės Viršuliškių mikrorajone. Suaugusio žmogaus kūnas iš namo buvo ištrauktas apie 16.45 valandą, vaiko kūnas ištrauktas po 18 valandos.

Nepilnamečio kūną buvo sunkiau ištraukti dėl vietoje esančių įtrūkimų, gelbėtojams vietoje teko konstruoti apsauginę konstrukciją. Žuvusius du žmonės ugniagesiai gelbėtojai pastebėjo iš pastato išorės. Vieno kūnas pastebėtas antradienį popiet, kito – anksčiau ieškoto vaiko – ankstyvą trečiadienio rytą. 

Jų kūnų pareigūnai iki šiol negalėjo ištraukti, nes baimintasi, jog gali griūti pastatą laikančiosios konstrukcijos.

Gaisras penkių aukštų gyvenamajame name po sprogimo kilo antradienį priešpiet, jis baigtas gesinti trečiadienį anksti ryte. Ketvirtadienį ekspertai turėtų įvertinti, į kuriuos butus bus galima užeiti gyventojams, kad jie galėtų išsinešti būtiniausius daiktus. Vilniaus miesto savivaldybė šiame daugiabutyje antradienio vakarą paskelbė ekstremalią situaciją.

Savivaldybės duomenimis, dėl gaisro be pastogės liko 57 namo gyventojai. Dalis jų laikinai apgyvendinti viešbučiuose, kiti apsistojo pas artimuosius. Iki šiol nėra aišku, ar name apskritai dar galės gyventi žmonės. Gaisro priežastis taip pat nėra aiški. Viena iš galimų sprogimą sukėlusių versijų – dujų nuotėkis.

www.tv3.lt

Site Footer