Ši pilnatis nepasigailės 4 Zodiako ženklų: nesakykite, kad Budraitytė neįspėjo

Šiandien vis dar tęsiasi praėjusią savaitę prasidėjusi pilnatis. Astrologė Vaiva Budraitytė teigia, jog šios pilnaties metu yra padidėjęs aktyvumas, todėl yra didesnis polinkis į konfliktus.

„Šią savaitę tikrai prasideda kažkoks aktyvumas, ji bus veikli. Bet reikia labai saugotis konfliktų, nes jų tikimybė bus padidėjusi“, – įspėjo astrologė.

Skirkite dėmesio sau

Pasak astrologės, dėl šiuometinės Lietuvos astrologinės padėties gali kilti jausmas, jog nesiseka. Gali būti, kad žmonės jausis taip, kad jiems trūksta sėkmės, jie nėra pakankamai sėkmingi. Tai bus būdinga žmonėms, kurie gyvena Lietuvos teritorijoje.

Tačiau dėl to V. Budraitytė ramino ir sakė, kad nerimavimą vertėtų pakeisti į dėmesį sau. Anot jos, tai padės susikaupti ir nusiraminti:

„Šie žmonės turėtų būti kuo daugiau gamtoje, medituoti, nuraminti protą ir širdį. Aktyviam darbui tai tikrai nebus palankus laikas, geriau skirti laiko sau.“

Elkitės atsargiai su vandeniu

V. Budraitytė taip pat minėjo, jog vandens stichija yra suaktyvėjusi, dėl to gali tapti pavojinga rizikuoti su vandens veiklomis.

„Pirmiausia reiktų nerizikuoti vandenyje. Nenardykite nepažįstamose vietose, nesimaudykite naktį, nešokinėkite nuo aukštų bokštelių“, – patarė V. Budraitytė.

Nors pramogoms vandenyje tai prastas metas, tačiau įvairius darbus, susijusius su vandens stichija, atlikti palanku:

„Laikas tinkamas tik darbui su vandeniu. Galima sėkmingai žvejoti, užsiimti žuvų veisimu, akvariumų valymu. Na, viskas, kas susiję su vandens darbais, bus neblogai.“

Įspėja 4 Zodiako ženklus

V. Budraitytė tikino, jog ši savaitė nepalanki 4 Zodiako ženklams. Trys iš jų – žemės stichijos ženklai.

„Sudėtingiausia Ožiaragiams, Jaučiams, Mergelėms, nes tai žmonės, kurie mėgsta daug dirbti. Jiems gali strigti darbai arba jų būti mažiau, o jie visada dėl to labai pergyvena. Skorpionams irgi nesėkmingas laikas“, – apie ženklus informavo ji.

Tačiau astrologė pridėjo, kad bus ir tų, kuriems pilnaties savaitė bus sėkminga. Ji siūlo išnaudoti šį laiką:

„Labiausiai seksis Žuvims, Svarstyklėms, Avinams, Dvyniams. Na, reikia pripažinti, kad tie, kurie yra Dvyniai politikoje, gali turėti geresnius rezultatus.“

Astrologė išskyrė jog iš specialybių sėkmingiausia savaitė bus politikams, aktoriams, menininkams.

www.tv3.lt

Site Footer