Ši pilnatis smogs 4 Zodiako ženklams: Budraitytė įspėja

Mėnulio priešpilnį pakeitė pilnatis. Dėl to prognozuojama aktyvumu pasižyminti savaitė, kuri lems didesnį polinkį į konfliktus. Apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

„Šią savaitę tikrai prasideda kažkoks aktyvumas, ji bus veikli. Bet reikia labai saugotis konfliktų, nes jų tikimybė bus padidėjusi“, – aiškino astrologė.

Atrodys, kad nusisuko sėkmė

V. Budraitytė pasakojo, kad šią savaitę gali kankinti jausmas, kad nesiseka. Anot jos, taip gali nutikti dėl šiuometinės Lietuvos astrologinės padėties.

„Gali būti, kad žmonės jausis taip, kad jiems trūksta sėkmės, jie nėra pakankamai sėkmingi. Tai bus būdinga žmonėms, kurie gyvena Lietuvos teritorijoje“, – perspėjo ji.

Tačiau dėl to astrologė ramino ir sakė, kad nerimavimą vertėtų pakeisti į dėmesį sau. Anot jos, tai padės susikaupti ir nusiraminti:

„Šie žmonės turėtų būti kuo daugiau gamtoje, medituoti, nuraminti protą ir širdį. Aktyviam darbui tai tikrai nebus palankus laikas, geriau skirti laiko sau.“

Reikėtų nepramogauti vandenyje

Astrologė taip pat ragino atsargiai elgtis su vandeniu. Anot jos, vandens stichija yra suaktyvėjusi, dėl to gali tapti pavojinga rizikuoti su vandens veiklomis.

„Pirmiausia reiktų nerizikuoti vandenyje. Nenardykite nepažįstamose vietose, nesimaudykite naktį, nešokinėkite nuo aukštų bokštelių“, – pasakojo V. Budraitytė.

Nors pramogoms vandenyje tai prastas metas, tačiau įvairius darbus, susijusius su vandens stichija, atlikti palanku:

„Laikas tinkamas tik darbui su vandeniu. Galima sėkmingai žvejoti, užsiimti žuvų veisimu, akvariumų valymu. Na, viskas, kas susiję su vandens darbais, bus neblogai.“

Įspėjo 4 Zodiako ženklus

V. Budraitytė pabrėžė, kad ši savaitė nepalanki 4 Zodiako ženklams. Trys iš jų – žemės stichijos ženklai.

„Sudėtingiausia Ožiaragiams, Jaučiams, Mergelėms, nes tai žmonės, kurie mėgsta daug dirbti. Jiems gali strigti darbai arba jų būti mažiau, o jie visada dėl to labai pergyvena. Skorpionams irgi nesėkmingas laikas“, – apie ženklus informavo ji.

Visgi, V. Budraitytė pridėjo, kad bus ir tų, kuriems pilnaties savaitė bus sėkminga. Ji siūlo išnaudoti šį laiką:

„Labiausiai seksis Žuvims, Svarstyklėms, Avinams, Dvyniams. Na, reikia pripažinti, kad tie, kurie yra Dvyniai politikoje, gali turėti geresnius rezultatus.“

Astrologė pridėjo, jog iš specialybių sėkmingiausia savaitė bus politikams, aktoriams, menininkams.

www.tv3.lt

Site Footer