Siegel atostogos – beveik 5 mln. vertės viloje: Prancūzų rivjeroje kompaniją palaiko ir Stoniai

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel šiuo metu kartu su artima drauge Rasa Stoniene ir jos šeima atostogauja Prancūzijos rivjeroje. Jos apsistoję prabangioje viloje, kurios vertė siekia beveik 5 milijonus eurų.

Viktorija Siegel su drauge Rasa Stoniene gyvena tarsi filme. Pasižvalgykite:

Moterys su šeimomis apsitojo 4 850 000 eurų vertės viloje, Grimaud vietovėje, privačioje ir saugomoje teritorijoje.

Kaip rašoma skelbime Residences-immobilier.com svetainėje, šis vienaukštis namas stovi daugiau kaip 2000 kvadratinių metrų ploto lygiame sklype, apsodintame Viduržemio jūros regiono medžiais.

„Iš šios vilos atsiveria labai gražus vaizdas į jūrą ir Saint-Tropez kaimelį. Ji išsiskiria savo linijų horizontalumu ir architektūra, kurioje dera modernumas ir tradicijos.

Vieno lygio 360 kvadratinių metrų ploto, į pietus orientuotoje viloje vidaus erdvė suprojektuota taip, kad susilietų su gamta“, – rašoma skelbime.

Viloje yra svetainė, valgomasis ir įrengta virtuvė. Miegamojoje zonoje yra keturi miegamieji apartamentai, įskaitant pagrindinį apartamentą su didele drabužine ir dvigubai įrengtu vonios kambariu.

Be to, viloje gundo ir daugiau patogumų. Joje yra kino salė, vidinis kiemelis, uždaras tropinis sodas ir šiltą atmosferą kuriantis soliariumas. Taip pat didelis baseinas, lygus sodas ir terasos leidžia mėgautis lauko gyvenamąja erdve.

www.tv3.lt

Site Footer