Simono Donskovo šeimoje – skaudi netektis

Lietuvos scenos grando Simono Donskovo šeimoje – liūdna netektis. 2022 metų pabaigoje mirė garsaus dainininko žmona Irena.

Žinią dėl žmonos mirties, dainininkas patvirtino ir naujienų portalui tv3.lt.

Kalbėti plačiau apie netektį dainininkas nebuvo nusiteikęs. Pasak S. Donskovo, susitaikyti su žmonos mirtimi – sunku, todėl daugiau šios temos žiniasklaidoje jis nebenori plėtoti.

Visgi, scenos grandas patvirtino, kad pastaruoju metu jis emociškai jaučiasi geriau. 

Kartu užaugino sūnų, dukrą

Simonas Donskovas kartu su žmona Irena santuokoje gyveno daugiau nei 42 metus. Per juos užaugino ir į gyvenimą išleido sūnų bei dukrą, kurie tėvus apdovanojo anūkais.

Įdomu tai, kad Irenos ir Simono dukra Rita Donskovaitė pasirinko tokį pat kelią kaip ir tėvas.

Anksčiau naujienų portalui tv3.lt S. Donskovas buvo pasakojęs, kad į dukros norą dainuoti visada žiūrėjo gana kritiškai ir, prisimindamas savo nelengvą muzikinį kelią, niekada mylimai atžalai tos pačios karjeros nelinkėjo.

Tą kartą jis užsiminė, kad net darė viską, jog tik dukra nesumanytų sekti jo pėdomis. Galbūt todėl muzikos mokytis R. Donskovaitė pradėjo vėlokai – jau suaugusi ir slapta nuo tėvo.

Savo muzikiniu sveikinimu tėvą R. Donskovaitė buvo nustebinusi ir minint jo 70-metį. Jam paminėti buvo rengiamas jubiliejinis koncertinis turas „Simonui Donskovui – 70“.

Po koncerto dainininkas pripažino, kad, ko gero, kraujas – ne vanduo ir dukros norui dainuoti jo pasipriešinimas nesukliudys. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer