Šis priešpilnis smogs 2 Zodiako ženklams: Budraitytė ragina saugotis

Šiandien prasidėjo priešpilnis, Mėnulis po truputį pilnėja. Astrologė Vaiva Budraitytė turi džiugių žinių – ši savaitė bus labai gera. Tačiau nors ir laukia gera savaitė, pasisaugoti vis tik turėtų 2 Zodiako ženklai.

„Emocinis fonas bus normalus, svajotojiškas, todėl nenustebkite, jei bus sunkiau mokytis, nes bus sunku susikaupti“, – teigia astrologė.

Netinkamas laikas meilei

„Ši savaitė yra tinkama karjeros siekiams, pripažinimui ir planų kūrimui į ateitį, svajonėms, kadangi, kaip mėgstu sakyti, kad mintis yra materiali, o energija virsta materija.

Žmogus svajoja, galvoja ir po to tos svajonės virsta realybe, jos išsipildo“, – šypsosi Vaiva.

Tačiau kiekvienoje medaus statinėje yra šaukštas deguto. „Šį kartą tas šaukštas deguto bus meilės srityje, kadangi bus didesnė įtampa. Dėl meilės gali būti padidintas konfliktiškumas, nes Veneros padėtis yra prasta.

Gali pasitaikyti nekalbadienių, o jei tikitės sutikti partnerį, tai kol kas dar jo nesutiksite, sutiksite trumpam arba netinkamą žmogų.

Vaiva taip pat vis dar rekomenduoja leisti pailsėti organizmams ir valgyti mažiau, nes Venera atsakinga ir už sveikatą, o laikydamiesi pasninko galite užkirsti kelią peršalimo ligoms.

 

Įspėja 2 Zodiako ženklus

Šią savaitę visiems Zodiako ženklams seksis gana neblogai, tačiau astrologė atskleidė, kuriems ženklams vis tik reikėtų pasisaugoti:

„Atsargesni turėtų būti Dvyniai ir Šauliai.“

Geriausiai seksis Ožiaragiams ir Jaučiams – jie bus ant bangos.

www.tv3.lt

Site Footer