Skandalą sukėlusi Drobiazko nutraukė tylą: „Iki pasimatymo kitą kartą“

Dar neseniai visa Lietuva pasibaisėjo ledo šokėjų Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago pasirinkimu šokti ant kruvino ledo Sočyje, Kremliaus atstovo žiniasklaidai Dmitrijaus Peskovo sutuoktinės organizuotame šou. Anksčiau šokėjai ant ledo neišreiškė jokios pozicijos, tačiau galiausiai M. Drobiazko nutraukė tylą.

M. Drobiazko savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotraukomis iš neseniai vykusio renginio Sočyje, kuriose pozavo su šou žiūrovais, ir po nuotrauka pasidalino tekstu, išsakančiu jos poziciją.

M. Drobiazko nutraukė tylą

„Septintus metus iš eilės turime neįkainojamą galimybę pakviesti savo ypatingą auditoriją į ledo šou. Mums buvo labai malonu dovanoti savo meną tiems, kuriems jo ypač reikia.

Keista, kad šiemet net aklos merginos atėjo „klausytis“ pasakos. Atvykome tiesiog pajusti atmosferą ir muziką. Pabūti su menininkais.

Mes visada džiaugiamės galėdami paremti bet kokius labdaros ir socialinius projektus. Iki pasimatymo kitą kartą!“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė M. Drobiazko.

Po įrašu pasipylė tūkstančiai komentarų, tiesa, daugelis jų gyrė M. Drobiazko ir P. Vanagą, tačiau netrūko ir piktų komentarų su pastebėjimais, kad savo pasirinkimą čiuožti Sočyje jie pridengia neva rodomu gerumu asmenims su negalia.

Po pasirodymo Sočyje kilo skandalas

Rusijoje gyvenanti ledo šokėjų pora užmerkė akis Rusijos agresijai Ukrainoje ir, nors dar prieš pasirodymus ėmė sklisti kalbos, kad pora pasirodys ant ledo Sočyje ir daugelis ėmė kraipyti galvas ir spėlioti, ar jie taip išdrįs pasielgti ir tikėjosi ledo šokėjų poros ant ledo neišvysti.

Rugpjūčio 9 d. internete pasklido vaizdai iš poros pasirodymo. Rusų vykdomi žiaurūs veiksmai Ukrainoje nepakeitė jų nuomonės ir sprendimo.

Vos pasklidus žiniai apie poros pasirodymus Rusijoje, kilo skandalas – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda išbraukė porą iš valstybės apdovanotųjų sąrašo.

Kilo daug kalbų, ar iš M. Drobiazko nebus atimta jai 1993 m. suteikta Lietuvos pilietybė, tačiau čia pareikštos skirtingos nuomonės – vieni tvirtai teigė, kad pilietybę reikia atimti, kiti tam nemato pagrindo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer