Skandalingai pagarsėjusi Dovilė pribloškė dalyvius: prisipažino užsiimanti pikantiška veikla

Paskutinėje šios savaitės serijoje paaiškėjo, kas palieka TV3 televizijos realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Projektą paliko du dalyviai – vieno jų likimą nusprendė žiūrovai, o kito likę dalyviai.

Tiesa, ilgai liūdėti dalyviams neteko. Į projektą įžengė nauja dalyvė – Dovilė Rimkevičiūtė.

Muzikiniame projekte „Aš – superhitas“, „X Faktoriaus“ išgarsėjusi mergina žinoma ne tik dėl savo projektų. Atlikėja prieš kelerius metus viešai pasiskelbė, kad parduoda savo nekaltybę už milijoną eurų.

Merginos pasirodymas sukėlė aistras, kai kurie projekto dalyviai ją atpažino, o kitiems ji prisistatė ir atvirai prabilo apie dabartinį savo darbą, kuris nustebino visus.

„Dabar tai nustebsit, nežinau nuo ko čia pradėt. Karts nuo karto padainuoju… Ar pasiruošę visi? Dabar kuriu „Only Fans“, dar turiu mini butikėlį ir instagrame dedu reklamas“, – prisipažino Dovilė.

Paklausta, kiek turi sekėjų instagrame, Dovilė atsiduso: „Dabar tai mažai, nes dėl „Only Fans“ daug praradau sekėjų.“

Mergina pasakojo, kad neseniai nusipirko butą Kaune, tačiau į jį galės persikelti tik liepą, o dabar neturi kur gyventi: „Mano nuomininkas pasakė, kad man reikia išsikraustyti, nebeturiu, kur gyventi, butų nuoma kosminė.“

Stebėdami dalyvių gyvenimą, besimezgančius santykius ir intrigas jiems kiek pavyduliaujate? Manote, kad atlikti užduotis galėtumėte geriau? O gal svajojate laimėti įspūdingą pinigų sumą? Tuomet tai – paskutinė galimybė užpildyti šou anketą ir dar spėti į paskutinį lėktuvą – Tenerifė jūsų laukia! Jūs galite tapti dar vienu realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviu. Nebeatidėliokite ir pildykite anketą jau šiandien, nes tai – paskutinis jūsų šansas! Anketą rasite čia: www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/anketa

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidas žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 20:30 per TV3 televiziją, o dalyvių gyvenimą visą parą sekite per Go3!

Visą laidą galite rasti čia.

Nuo šiol kiekvienas realybės šou žiūrovas gali dalyviams mesti iššūkį! Sugalvokite užduotį dalyviams, atsiųskite ją adresu https://www.tv3.lt/neviskasiskaiciuota/issukis ir galbūt jūsų užduotis taps ta, kurią atliks visi „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Paįvairinkite dalyvių gyvenimą netikėčiausiais iššūkiais!

Beje, visų šių jaunų žmonių likimas kiekvieną savaitę priklauso būtent nuo žiūrovų – kas važiuos namo, o kas savo kelią realybės šou tęs ir toliau?

Tad nebūkite abejingi ir nepamirškite balsuoti už savo mėgstamiausią realybės šou dalyvį. Balsuoti galite čia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer