Skaudi netektis: netikėtai mirė jauna Klaipėdos ligoninės medikė

Netektis Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje – šeštadienį, dvi dienos prieš gimtadienį, mirė vos 40-ies medikė, Ambulatorinės ir dienos chirurgijos skyriaus operacinės slaugytoja, Žana Monstavičienė. Apie tai gydymo įstaiga pranešė socialiniame tinkle.

„Su dideliu liūdesiu pranešame, kad netekome mūsų kolegės, Respublikinės Klaipėdos ligoninės, Ambulatorinės ir dienos chirurgijos skyriaus operacinės slaugytojos Ž. Monstavičienės“, – pranešė ligoninė.

Nurodoma, kad netikėta mirtis jauną moterį pasiglemžė saulėtą pavasario dieną, balandžio 27-ąją.

„Netekome profesionalios slaugytojos ir puikaus žmogaus. Ž. Monstavičienė, baigusi Saugų J. Mikšo vidurinę mokyklą, pasirinko mediko kelią – Klaipėdos universitete įgijo reabilitacijos ir slaugos bakalauro kvalifikacinį laipsnį bei bendrosios praktikos slaugytojo profesinę kvalifikaciją.

Žana buvo mylima ir gerbiama kolegų, pacientų. Tai buvo slaugytoja iš pašaukimo, visa širdimi atsidavusi pasirinktai profesijai – kruopšti, pareiginga, atsakinga.

Ž. Monstavičienė augino dvi dukras (10-ies ir 7-erių metų). Jos meilė dukrelėms, artimiesiems, pagarba kolegoms derėjo su profesionalumu, reiklumu sau ir kitiems.

Mes ją prisiminsime kaip tolerantišką, jautrų, šiltą ir nuoširdų žmogų, skubantį padėti kitiems…

Tokia skaudi ir netikėta ši mirtis. To sopulio niekam neišmatuoti…“, – užuojautą reiškė įstaigos kolektyvas.

www.tv3.lt

Site Footer