Skelbia naujausią žinią apie dingusią moterį su kūdikiu: rasta miške

Vilniaus rajone, maždaug už 11 kilometrų nuo Pilaitės, Girulių miške, pasieniečių sraigtasparnis iš oro aptiko dingusią moterį su kūdikiu.

„Aptiko du asmenis, asmenys buvo gyvi, perduoti policijai“, – Eltą informavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis.

Moteris ir vaikas buvo rasti apie 10 val. 20 min., informavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatas. Jo atstovė Julija Samorokovskaja Eltai sakė, kad mama ir kūdikis bus perduoti medikų apžiūrai.

„Asmenys sveiki, gyvi ir perduoti medikams,“ – Eltai sakė J. Samorokovskaja.

Moteris su vaiku rasta Vilniaus rajone

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, kad moteris su vaiku rasta Vilniaus rajone.

„Yra ikiteisminis tyrimas, nelabai galėtume daugiau detalių be prokuroro leidimo atskleisti, – teigė policijos atstovė.

Ikiteisminis tyrimas, anot jos, vykdomas dėl moters paieškos.

Vykdyta paieška

Kaip BNS nurodė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), du asmenys buvo pastebėti iš teritoriją aplink Vilnių pirmadienio rytą žvalgiusio sraigtasparnio, bet VSAT negalėjo patvirtinti, kad tai ieškota moteris su vaiku.

Pasak J. Samorokovskajos, moterį su kūdikiu rado kartu dirbę Vilniaus apskrities policijos ir VSAT pareigūnai.

„Buvo žmogaus pranešimas, kuris pastebėjo tą moterį. Buvo perduota informacija tiek pareigūnams, tiek VSAT pareigūnams, kurie su sraigtasparniu rado ją“, – sakė Vilniaus policijos atstovė.

Privažiavę policijos pareigūnai patvirtino, kad tai ieškota moteris, ir perdavė ją medikams.

Apie 32-ejų metų amžiaus moters ir jos trijų mėnesių dukros paiešką sostinės policija paskelbė sekmadienio vakarą.

Anot pareigūnų, moteris su kūdikiu sekmadienio rytą išėjo iš Vilniuje esančių namų, jų buvimo vieta buvo nežinoma, moteris neatsakė į telefono skambučius.

Šeimai siūloma pagalba 

Kmentare Eltai teigė Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Vilniaus miesto skyriaus vedėjas Gedas Batulevičius nurodė, kad šiuo metu pagalbą siūlo savivaldybėse veikiantys pagalbos šeimai centrai, nevyriausybinės organizacijos. Galima, kreiptis į Krizinio nėštumo centrą, psichinės sveikatos centrą ar kitas psichinės sveikatos stiprinimo paslaugas teikiančias įstaigas, gauti nemokamą psichologinę pagalbą. Vaiko teisių gynėjai taip pat visuomet yra pasirengę padėti, tačiau mes galime tai padaryti tik tuo atveju, jeigu informacija apie galimus šeimos sunkumus mus pasiekė.

„Tad būkime dėmesingi. Pastebėję, kad moters elgesys kinta, pasikalbėkime su ja, patarkime, kas jai galėtų padėti arba net palydėti,“ – Eltai teigė G. Batulevičius.

Kilus klausimams, tarnyba kviečia žmones pasikonsultuoti su vaiko teisių gynėjais skambinant nemokamu tel. 8 800 10 800, taip pat galima rašyti žinutę interneto svetainėje vaikoteises.lrv.lt esančiame pokalbių laukelyje. Pranešti apie vaiko teisių pažeidimą galima artimiausiame vaiko teisių apsaugos skyriuje, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje arba skambinant bendruoju pagalbos numeriu 112. 

www.tv3.lt

Site Footer