Šokiruojantis įrašas sugriovė Rimo pasitikėjimą: jo moterį suviliojo jaunesnis kaimynas

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Neringa, kuri užsimojo padėti buvusiam mylimajam atsikratyti priklausomybių, bet Rimas netiki Neringos nuoširdumu. Sugyventinių pora kartu pragyveno aštuonerius metus, tačiau vyriškis nutarė skirtis su Neringa iškart po to, kai gavo įrodymų apie jos neištikimybę. Painiais poros santykių labirintais domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Nors tarp šių dviejų žmonių meilė baigėsi, bendras gyvenimas – ne. Kelerius metus Kristina gyvena Rimo bute ir veda su juo bendrą ūkį. Ji taip pat neslepia, kad šiuo metu yra įsimylėjusi kitą ir gyvena su Rimu tik iš reikalo.

„Kiek tu leidi man dar čia pasilikti? Aš taip greit negaliu susirasti pati…“, – vyriškio dar pasilikti nuolatos prašo Neringa.

Tačiau šioje meilės trikampio istorijoje keisčiausia tai, kad pora ir toliau dalijasi ne tik bendra lova, bet ir banko koretele, kurią Rimas nuolat duoda Neringai nenorėdamas su ja didesnių pykčių.

„Aš geriau jaučiuosi vienas nei su ja. Gana man jau, nebenoriu daugiau, kad tai tęstųsi. Ji išprovokuoja viską, aš jau nebenoriu tų provokacijų, prašau, atitolink nuo to mane, Viešpatie…“, – sugyventinę gražiuoju iškraustyti prašė Rimas.

Kristina pasakoja, kad kaimyną pamilo tuomet, kai šis jai surengė gydymo seansą nuo alkoholio ir taip ji metė gerti. Būtent tada, kai jos sugyventinis užklupo Kristiną kaimyno bute ir vyko paslaptingasis gydymo seansas.

„Kai buvau to gydymo laiku, tuose seansuose pas jį, manyje kažkas įvyko. Turbūt, kad mečiau alkoholį ir įsimylėjau. Su juo koridoriuje pasikalbame, bet keistai jaučiuosi, aš jo nesuprantu“, – apie gyvenimą kartu su kaimynu tikino svajojanti Neringa, tačiau tuo pačiu jis moteriai neatsako.

Apimtas pavydo, ar tiesiog iš nevilties Rimas nenustoja gerti. Neringa pasakoja, kad išgėręs jis tampa agresyvus, todėl vien per pastarąjį mėnesį dėl smurto artimoje aplinkoje ji policiją kvietė tris kartus.

Visą poros skyrybų dramą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer