Sprogimas restorane Vilniaus centre: nukentėjo mažiausiai vienas žmogus

Trečiadienį Vilniaus centre Barboros-Radvilaitės gatvėje esančiame restorane „Katpėdėlė“ nugriaudėjo sprogimas.

Pranešama, kad atvykę ugniagesiai atviros liepsnos nepastebėjo. Vienam žmogui buvo perplėšti drabužiai, jį išvedę ugniagesiai perdavė medikams.

Apie kitus nukentėjusiuosius kol kas nepranešama. Incidento priežastys kol kas neaiškios.

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė, ugniagesiai 11.22 val. gavo pranešimą, kad Pilies gatvėje dega lauko kavinės skėtis.

„Pirmosios pajėgos po septynių minučių buvo įvykio vietoje, iš po kavinės stogelio rūko dūmai. Gaisras labai greitai lokalizuotas ir 11.45 val. ugniagesiai paskelbė, kad gaisras likviduotas, yra vykdomi baigiamieji darbai“, – sakė E. Zdanevičienė.

Ugniagesių turimais duomenimis, vienas žmogus nukentėjo, jam suteikta medikų pagalba.

Bendrasis pagalbos centras (BPC) BNS informavo, kad apie įvykį pirmojo skambučio sulaukta 11.21 val., dalis žmonių pranešė apie lauko kavinėje sprogusį dujų balioną.

BPC teigimu, nukentėjo kavinės darbuotojas, jis išvežtas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę.

Nukentėjo darbuotojas

„Amber food“ grupės vykdančioji direktorė Gintarė Liorentienė teigė, kad šiandien Vilniaus centre esančioje lauko kavinėje „Katpėdėlė“ užsiliepsnojus nutekėjusioms dujoms, nukentėjo šios maitinimo įstaigos darbuotojas:

„Tikėtina, kad sprogimas įvyko dėl galimo įrenginio gedimo. Dujų balioną šiandien ryte pakeitė objektą aptarnaujanti įmonė. Į įvykio vietą operatyviai iškviesti ugniagesiai-gelbėtojai, medikai, kavinės veikla sustabdyta, pradėtas įvykio tyrimas. Mūsų darbuotojas išvežtas į ligoninę.

Įvykio aplinkybes aiškinamės, bendradarbiaujame su tarnybomis ir laukiame informacijos apie mūsų darbuotojo būklę. Kavinės lankytojai nenukentėjo, šiuo metu grėsmės aplinkiniams nėra.“

www.tv3.lt

Site Footer