Staiga mirė 26-erių „Tik Tok“ žvaigždė: šeima sugniuždyta

Mirė Maddy Baloy, „TikTok“ žvaigždė, dokumentavusi savo gyvenimą sergant nepagydomu vėžiu. Jai buvo 26 metai.

„Maddy mirė ramiai“, – ketvirtadienį, gegužės 2 d., pranešė moters sužadėtinis Louis Risher, pridurdamas, kad ji buvo „apsupta meilės“.

„Ji tokia ypatinga, – sako L. Risher, – „Tiesą sakant, vakar man sukako 27 metai. Visą dieną laikiau ją už rankos, ir tai buvo viskas, ko man reikėjo“.

Sirgo vėžiu

Baloy, kurios atviri prisipažinimai palietė milijonus žmonių, žiūrinčių jos vaizdo įrašus „TikTok“, 2022 m. vasarą pradėjo jausti nemalonius skrandžio sudirgimo simptomus, rašoma people.com.

Daugiau nei metus ji praleido keisdama mitybą, tikėdamasi išspręsti problemą, tačiau 2023 m. vasario 22 d. ji ne kartą vėmė krauju ir patyrė kitus negalavimus.

Iš pradžių Baloy manė, kad ji užsikrėtė kirmėlėmis arba skrandžio virusu nuo vieno iš Shore Acres pradinės mokyklos Floridoje darželio mokinių.

Tačiau sužadėtinis paragino ją kreiptis į gydytoją. Kai ji tai padarė, gydytojai aptiko storosios žarnos anomalijų, dėl kurių prireikė skubios operacijos. Vėliau jie aptiko ir daugybę vėžinių auglių, spaudžiančių jos storąją žarną.

Šeimos nariai pranešė šią žinią Baloy, kai ji atsibudo kitą rytą. Iš pradžių jai buvo duoti penkeri metai gyvenimo.

@fruitsnackmaddy @Drew Barrymore wanna dance?:) #cancer #stageivcancef #terminalcancer #photography #photoshoot #rain #dance #fyp #drewbarrymore ♬ Call It Dreaming – Iron & Wine


 

Jautėsi vieniša

Baloy prisijungė prie „TikTok“ po to, kai po diagnozės nustatymo pasijuto „vieniša ir izoliuota“. Ji naudojosi populiaria trumpo formato vaizdo įrašų programėle, kad užfiksuotų savo, kaip jaunos moters, sergančios nepagydomu vėžiu, kelionę.

„Žinojau, kad turiu daug ką pasakyti“, – sakė ji pabrėždama, kad svarbu išgyventi „kiekvieną emociją, kol esame čia, nes būsime neilgai“.

Viename populiariausių savo vaizdo įrašų Baloy įvardijo 19 iš 20 savo „būtinų padaryti dalykų sąrašo“ punktų, pradedant tatuiruote su močiute ir „gražiomis vestuvėmis“, baigiant susitikimu su garsiuoju virtuvės šefu Gordon Ramsay.

Baloy išsipildė jos noras susitikti su Ramsay, su kuriuo ji susipažino vasario mėn. Ramzay nuskraidino ją į Majamį, kad ji pavakarieniautų vienoje iš jo restorano „Hell’s Kitchen“ vietų ir prisijungtų prie jo naujojo restorano „Lucky Cat“ atidarymo Pietų paplūdimyje.

Jiedu netgi kartu sukūrė „TikTok“ įrašą, kuriame matyti, kaip Ramsay apsikabina Baloy. „Tikiuosi, kad puikiai praleidai laiką“, – rašė Ramsay savo įrašo antraštėje.

www.tv3.lt

Site Footer