Staiga mirė 31-erių kultūristas: šeimos skausmui ribų nėra

Mirė 31-erių metų kultūristas Kevinas Gebhardtas, praėjus vos kelioms savaitėms po sunkios operacijos.

Kevinas Gebhardtas 17 metų buvo kultūristas, o pastaruoju metu pradėjo dirbti treneriu, tačiau, deja, mirė būdamas 31 metų, praėjus vos kelioms savaitėms po sunkios kelio operacijos.

Tarptautinės kultūrizmo ir fitneso federacijos (IFBB) profesionalui buvo pareikštos padėkos. Paskutinį kartą apie vokietį socialiniuose tinkluose buvo girdėti balandžio 26 d., kai jis atskleidė, kad namuose atsigauna po sunkios operacijos, kurios metu jam buvo sutvarkyta plyšusi kelio sausgyslė.

Jis „Instagram“ tinkle paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi neįgaliojo vežimėlyje, o ant dešiniojo kelio uždėtas įtvaras. Prie įrašo jis parašė: „Laikas gydo visus lūžius!“

Oficiali mirties priežastis nebuvo paskelbta, nors, kaip žinoma, jis mirė sekmadienį ir buvo aptiktas savo bute. E. Gebhardtas kultūrizmo karjerą pradėjo būdamas 14 metų, kai su šiuo sportu jį supažindino dėdė, rašo mirror.co.uk.

2018 metais jis laimėjo EVLS Prahos atrankos varžybas, taip pat įvairiose varžybose, įskaitant 2021 metus. „Yamamoto Cup Pro“, 2021 m. „Egypt Pro“ ir 2021 m. „EVLS Prague Pro“ varžybas, pateko į geriausiųjų dešimtuką. Vokietis taip pat buvo laikomas perspektyviu jaunųjų kultūristų treneriu. 

Vyras rastas negyvas savo bute

Produktyvus kultūrizmo treneris Milošas Sarcevas buvo artimas Gebhardto draugas. Jis patvirtino vokiečio mirtį įrašu „Instagram“, kuriame atidavė pagarbą 31-erių metų sportininkui. 

„Netekome dar vieno geležinio brolio, gerokai per anksti. Vakar vakare man pranešė, kad mano buvęs sportininkas Kevinas Gebhardtas rastas negyvas savo bute Vokietijoje.

Keviną pažinojau nuo 2018 metų, nuo jo mėgėjiškų laikų… Padėjau jam laimėti profesionalų kortą (tais pačiais metais) ir vadovavau jam keliuose profesionalų pasirodymuose“, – „Instagram“ rašė Šarcevas. 

„Jis atvažiavo į Las Vegasą, kad pagaliau treniruotųsi su manimi – lygiai prieš metus… Po to, kai treniravosi Ispanijoje. Pernai jis planavo dalyvauti Alikantės ir Portugalijos šou, bet grįžęs namo nusprendė tais metais nedalyvauti. 

Tai buvo paskutinis kartas, kai apie jį girdėjau. Nuoširdi užuojauta jo šeimai ir artimiesiems. Jis buvo be galo mielas žmogus, be galo aistringas kultūrizmo mėgėjas ir labai darbštus. Esu sugniuždytas šios žinios ir labai liūdžiu dėl jo merginos ir jo šeimos. Tegul jis ilsisi ramybėje.“ 

Kolega kultūristas Reganas Grimsas (Regan Grimes) socialiniame tinkle taip pat pareiškė užuojautą E. Gebhardto šeimai: „Ilsėkis ramybeje, Kevinai.“ Paskutinės K. Gebhardto varžybos įvyko 2021 metų lapkritį „EVLS Prague Pro“ varžybose, kuriose jis užėmė 10-ąją vietą. 

www.tv3.lt

Site Footer