Stano – apie plagijuotos dainos skandalą: „Dabar atrodot kaip pigūs mulkiai“

Vienas didžiausių šalies muzikos grojaraščių „M.A.M.A. TOP 40“ pirmadienį nusprendė pašalinti itin išpopuliarėjusį kūrinį „Ko Tau Reikia“, kurį atlieka sparčiai populiarėjantys atlikėja Adrina kartu su grupe „Hypocrite“. Paskui juos sekė ir radijo stotys, atsisakiusios leisti šią dainą.

Tai nuspręsti padaryti sulaukus klausytojų pastabų ir atradus Rusijoje išleistą kūrinio atitikmenį „Позвони“ (liet. Paskambink), atliekamą atlikėjų DJ Smash ir Nivesta.

Po kelias dienas trunkančio skandalo apie tai pasisakė ir dainų autorius, atlikėjas bei muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano, įrašu socialiniuose tinkluose jis leido pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

„Chebra, jau viskas, jau visi žino, kad nupy… gabalą nuo rusų.

Taip nutinka. Gal netyčia (tikimybė, kad žemėje atsiras gyvybė irgi labai maža, bet atsirado).

Pasiremdamas kito žinomo dainų vagies, Deivydo Zvonkaus, patirtimi, galiu pasakyti, kad netyčia taip nuimti vis tik neįmanoma.

Todėl drąsiai teigiu, kad gabalą pavogėt. Atitinka didžioji dalis harmonijos ir melodijos. procentinis plagiatas.

Bet tai ne priežastis jūs teisti, maišyti su šūdais. Nes jauni, durni, nepagalvojot ir turit daug laiko pasitaisyti.

Bet priežastis rimtai pagalvoti apie jūsų moralinį dugną yra tai, kad plagiatas iki šiol youtube. Tai, kad iki šiol jūs patys save nurodot muzikos AUTORIAIS.

Išimkit dainą, finita la commedia. Tai bus protingas ir doras žingsnis. Nes dabar atrodot kaip pigūs mulkiai, kuriems peržiūros svarbiau už bet ką. Už autorinę teisę, karą, padorumą.

Jums gyventi ir kurti čia“, – socialiniuose tinkluose rašė vyras.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer