Stano – nelaimingas: atskleidė, kodėl nemalonu dėl Lietuvos pasirodymo „Eurovizijoje“

Praūžus „Eurovizijos“ finalui, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano pasakė, ką mano apie konkurso laimėtoją šveicarą Nemo ir apie Lietuvos atstovo Silvester Belt laimėtą 14 vietą.

Naujienų portalui tv3.lt Stano teigė, jog nesitikėjo, kad „Euroviziją“ laimės Šveicarija.

„Labai netikėtas šis laimėtojas. Pasirodymas, nors ir buvo stiprus, bet neatrodė, kad bus vienas iš favoritų. Todėl buvau nustebęs, kai praėjo eiti balai aukštyn“, – sakė jis.

Tiesa, Stano neslėpė, kad konkursą žiūrėjo su vaikais, tačiau ne visi pasirodymai buvo tinkami mažamečiams.

„Iš principo mes „Euroviziją“ žiūrime su vaikais, nes tai yra šeimos šventė. Bet nutiko panašiai, kaip žiūrint siaubo filmą su erotinėmis scenomis, kai tenka uždenginėti akis. Tai šioje „Eurovizijoje“ buvo nemažai tokių pasirodymų, kai džiaugiausi, kad vaikai nubėgo į kitą kambarį“, – juokėsi muzikos prodiuseris.

Rėžė atvirai

Taip pat pašnekovas atskleidė savo favoritą.

„Pirmą vietą būčiau skyręs Ukrainai, kaip ir, turbūt, visi Lietuvos žiūrovai“, – tikino S. Stavickis.

Stano negailėjo gražių žodžių Silvester Belt pasirodymui.

„Pasirodymas šiais metais buvo labai stiprus, įspūdingas, spalvingas ir fainas. Asmeniškai tikėjausi, kad bus žymiai aukštesnė vieta. Nemalonu, negaliu būti laimingas. Padarėme viską, ką galėjome, bet nesuprantu, juk ta pati žinutė, kur kas antras šiais metais dalijasi „Eurovizijoje“ – atrask save – bet mes savęs neatradome. Labai gaila.

Nustebino, nes visad atrodė, kad reikia šou ir būtent to, ką darė Silvester. Bet nepaėjo. O gal išgirs dar“, – sakė vyras.

www.tv3.lt

Site Footer