Su vėjeliu švilpiantis Valujavičius: „Dabar nuotaika tikrai super“

Per Atlantą irkluojantis Aurimas Valujavičius pasidalino vaizdo dienoraščiu su ištikimiausiais kelionės sekėjais. Vyras pasakojo, kad pastarosiomis dienomis gerą nuotaiką užtikrina palankus vėjas.

Jau daugiau nei 80 dienų vandenyno platybėse praleidęs keliautojas neslėpė gerų emocijų:

„Švilpiam!” – su šypsena vaizdo įrašą pradėjo jis.

„Trys mazgai, jau net ir diržą prisikabinu, nes būna bangelių tokių. Dar nelabai aukštos, apie 3–3,2 metro, tai susitvarkau.

Jau trečia diena kaip neblogai pučia vėjas, tai smagu, irkluoju, švilpiu su vėjeliu. Vėjas yra vienintelis faktorius, kuris daro įtaką irkluotojų nuotaikai. Dabar nuotaika tikrai super“, – pridūrė A. Valujavičius.

Nors kurį laiką irkluotojo vėjas nelepino, tačiau dabar stichija tikrai padeda siekti užsibrėžto tikslo. Kartais bangos valtį neša ir ne taip, kaip norėtųsi, tačiau Aurimas ramus – „ne pirmas kartas ir ne paskutinis”.

„Dabar trajektorija truputį ne tiesiai į vakarus, o šiauriau. Nebe 270 laipsnių, o stengiamės 280. Kadangi vėjas nėra tiesiai iš rytų, labiau šiaurės rytų, tai eina šoninės bangos, bet susitvarkau. Ne pirmas kartas ir ne paskutinis.

Smagu, yra ką veikti, nenuobodžiauju”, – kalbėjo jis.

Primename, kad A. Valujavičiaus šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą.

Tai įgyvendinęs, keliautojas taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje.

Visas A. Valujavičiaus vaizdo įrašas:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer