Susipažinkite su „Ūkininkai ieško meilės“ herojais: intriguojančios gyvenimo istorijos ir išmoktos pamokos

Jau šiandien prasideda vasariškiausias ir romantiškiausias TV3 vasaros projektas „Ūkininkai ieško meilės“. Du ūkininkai ir dvi ūkininkės pasiryžę atverti ne tik savo namų duris, bet ir savo širdis. Kad ir koks puikus gyvenimas bebūtų, be meilės jis niekuomet nebus pilnavertis. Projekto dalyviai, nepaisant skaudžių praeities išgyvenimų, yra pasiruošę karščiausiais jausmais patikėti ir vėl.

Šio vakaro laidoje projekto vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė apsilankys pas visus keturis ūkininkus. Žiūrovai ne tik pamatys, kaip visi jie gyvena, bet ir išgirs apie slapčiausius jų troškimus.

Zita

Zita į Lietuvą grįžo iš Velso. Ten ji praleido 15 metų. Į Lietuvą Zita grįžo, nes norėjo padėti artimiesiems – mamai, močiutei. 

„Kai suėjo 18 metų, išvažiavau į Londoną. Tikrai nesitikėjau ten likti, taip pat nebuvo jokių minčių apie ūkį. Norėjau gyventi mieste, mokytis, siekti karjeros“, – pasakoja Zita.

Zita neslepia, kad fiziniai ūkio darbai jai yra sunkūs, todėl ji norėtų, kad būtų žmogus, galintis padėti.

Paskutiniai Zitos santykiai nutrūko prieš keletą metų – moteris neslepia, kad nesutapo jųdviejų charakteriai, jis nebuvo ūkiškas. 

„Išsiskyrė keliai“, – atvirauja moteris. 

Mantas 

Mantas – itin charizmatiškas vaikinas. 

„Meilę esu turėjęs. Bet ne būtinai žmogui. Meilę gali turėti gamtai, muzikai. Šiuo metu žmogiškos meilės nėra, – neslepia Mantas. – Meilė tai yra jausmas tarp dviejų žmonių, kurie eina vienu keliu“. 

Pamatę Mantą net nepasakytumėte, kad jis praeityje kovojo su antsvoriu.

„Daug kas žiūri į figūrą, žmogaus išvaizdą. Bet ar tai svarbu? Buvo periodas, kai ir aš atrodžiau kaip didelis vaikštantis kleckas arba didžiausias objektas aikštelėje. Buvo momentas, kai svėriau 196 kg. Šiandien dienai – 86 kg“. 

Jam antroje pusėje svarbiausia ne išvaizda, o vidus. Jis vardina tris svarbiausias savybes, kurių ieško merginoje: 

„Kad būtų tokia paprasta, kaip aš. Kad būtų graži. Kad galėtume susikalbėti ir mane iš pusės žodžio suprastų“, – pasakoja Mantas. 

Algirdas

Savo gyvenimą su ūkiu Algirdas pradėjo sieti vos prieš 10 metų, kai grįžo į Lietuvą. Tiesa, tokie kardinalūs pokyčiai buvo netikėti ir jam pačiam, nes savęs Lietuvoje jis nei matė, nei įsivaizdavo.

„Viskas išėjo taip, kaip ir visuomet gyvenime – netikėtai ir spontaniškai. Iš dėdės, kuris pasimirė, paveldėjau ūkį, visą techniką – taip ūkininku tapau visiškai nieko apie tai nesuvokdamas. Viską pradėjau nuo nulio“, – pasakoja jis. 

Vyras neslepia, kad pradžia ūkyje buvo be galo sunki, mat savęs Algirdas nelaiko nei technikos, nei žemės žmogumi. Dėl to į puikiai ūkyje besisukančius kaimynus jis kadaise žvelgė su pavydu, o pats visą tai netgi buvo sugalvojęs mesti.

Kaip ir daugeliui iš mūsų, meilė Algirdo gyvenime yra labai svarbi. Kaip sako pats, jis – ne vienišius. O ir gyventi vienas pripažįsta nemokantis. 

„Yra vyrų, kurie moka daryti valgyti, yra labai tvarkingi, savarankiški. Aš daug ko nemoku, o ypač – gaminti. Moku išsikepti kiaušininę, bet ir tą pačią neskaniai. Nemoku gražiai susidėti drabužių, o kelnes neseniai lyginau pirmą kartą po 20 metų. Taip pat nemoku sodinti gėlių – daržus atvažiavusi pasodina mano mama. Jei ji nepasodintų, aš visiškai nieko nedaryčiau“, – pasakoja jis. 

Zita 

Projekte Zita nusprendė dalyvauti, nes yra vieniša nuo 2015 metų. Ji yra patyrusi, ką santykiuose reiškia būti žeminamai ir neišklausytai. 

„Patirtis su vyru yra tokia, kad nereikia iki galo daryti to, ko nori vyras. Niekada. Reikia turėti stabdžius savyje, reikia įjungti protą, reikia žinoti, kur sustoti, apsidairyti“, – pasakoja Zita.

Nuolaidžiavimas, pasak moters, buvo mano didžiausia klaida.

„Aš nenorėjau skandalo, kivirčo. Aš taip buvau auklėjama“, – teigia ūkininkė. 

Moteris neslepia, kad yra pripratusi viską daryti pati. Bet, jeigu jos gyvenime atsirastų praktiškas ir darbštus vyras, ji tikrai neatsisakytų.

Kaip seksis ūkininkams ieškoti meilės, sužinokite jau šiandien – 19.30 per TV3 televiziją!

www.tv3.lt

Site Footer