Susižadėjo atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha: piršlybos – Italijoje

Džiugios nuotaikos atlikėjos, nuomonės formuotojos Gabrielės Grygolaitytė-Vashos gyvenime – moteriai pasipiršo mylimasis.

Džiugią naujieną atlikėja paviešino socialiniuose tinkluose, pasidalijusi nuotrauka, kurioje matomas ant bevardžio piršto užmautas sužadėtuvių žiedas.

Iš nuotraukos matyti, kad sužadėtuvės vyko Italijoje, prie Como ežero.

„Iš aš pasakiau TAIP! 2024.07.09“, – rašė moteris, pridėjusi sužadėtuvių datą.

Atlikėja apie savo mylimąjį neatvirauja.

Laidoje „Pasikalbėkim“ Gabrielė irgi buvo atvira – kaip pati sakė, gal net per daug, bet jos nuoširdumas ir paprastumas nepaliks abejingų.

Viešumo kainą Gabrielė žino nuo vaikystės, nes jos mama yra praeityje garsi dainininkė Viktorija Mauručaitė. Dukros ji susilaukė vos septyniolikos, todėl apie tai skalambijo visa Lietuva.

Vasha atvirai sako, kad po skaudžios patirties santuokoje leistis į naujas pažintis nebuvo lengva, tačiau šiandien jos širdyje vėl gyvena meilė. Kas tas vyras, sugebėjęs pelnyti Gabrielės pasitikėjimą ir kaip jiedu susipažino? Ar tiesa, kad naujas mylimasis taip pat yra iš sporto pasaulio?

„Mes kartu jau trejus metus. Tai nėra žmogus, kuris pasislėpęs ir niekas jo nemato. Bet kol kas jis nenori to viešumo ir aš puikiai tai suprantu“, – sako Vasha. 

Ateities planai

O kaip jos mylimąjį priėmė dukra? Ar poros planuose yra vestuvės ir didesnė šeima?

 „Man vaikai yra absoliučiai viskas gyvenime. Jeigu galėčiau, tai turėčiau jų nors ir šimtą. Man leliukai yra kažkas tobulo, tikras stebuklas. Ir dabar, jei atvažiuojam pas draugus, kur yra mažų vaikų, tai jau visi žino, kad Gabrielė dažniausiai bus su vaikais“, – juokiasi atlikėja.

Visą pokalbį su Gabriele Grygolaityte-Vasha žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

www.tv3.lt

Site Footer