Svarbi žinia „Apple“ naudotojams: laukia pokyčiai

Birželio 10 dieną pasaulinės kūrėjų konferencijos (Worldwide Developers Conference) metu pranešta, kad „Apple“ vartotojų rudenį laukia geroji žinia – naujausia „Apple iOS 18“ versija. Eiliniai vartotojai ją į savo įrenginius įsidiegti galės jau rugsėjį. Tiesa, programėlių kūrėjai (developeriai) jau dabar gali įsidiegti „iOS 18 Developer Beta“ versiją ir išbandyti.

Klausiate kodėl ši versija yra tokia ypatinga? Naujausioje „iOS“ versijoje pristatytas platesnis užsienio kalbų palaikymas, o tarp jų pagaliau pasirodo ir lietuvių kalba.

Lietuviams jų telefone, kompiuteryje ar planšetėje meniu punktai, funkcionalumas ir informaciniai pranešimai bus pateikiami lietuviškai.

Įrenginiai galės naudotis ir „ChatGPT“

„Siri“ galės prisijungti prie „ChatGPT“, naudotis šio dirbtinio intelekto baze ir tai bus galima padaryti nemokamai. „Apple“ paskelbė, kad „Siri“ prireikus gali prisijungti prie „OpenAI“ „ChatGPT“. Bendrovė teigė norinti, kad vartotojai galėtų pasinaudoti visais įmanomais išoriniais šaltiniais.

Kaip tai veiks? „Siri“ paklaus jūsų, ar norite užduoti savo klausimą „ChatGPT“, ir pateiks atsakymus iš „OpenAI“ pokalbių roboto. „ChatGPT“ taip pat jau yra integruotas į visos sistemos rašymo įrankius.

Pavyzdžiui, „Apple“ teigia, kad galite sukurti pasaką vaikui prieš miegą ir pridėti „ChatGPT“ sukurtų vaizdų. Pasak įmonės, tai bus nemokama, nereikės kurti paskyros, o jūsų užklausa ir informacija nebus registruojami.

Tai tik keletas naujovių, kurios atkeliauja su naująja operacine „iOS 18” sistema. Su visomis naujovėmis galite susipažinti bendrovės pristatyme „Youtube“ platformoje.

Autorius: Aidas Pelenis

www.tv3.lt

Site Footer