Tadas Gryn susipažino su šokių partnerės šeima: „Čia nėra vyrų – aš lieku čia gyventi“

Sekmadienį TV3 unikalaus šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ žiūrovai išvydo jau antrąjį dalyvių pasirodymą. Jo metu kiekvienas lietuvis turėjo atsiduoti improvizacijai ir šokti ne tik su savo partneriu, bet ir su dar trimis kubiečiais!

„Salsamanų“ pokalbiai prie pusryčių stalo tampa vis atviresni. Aktorius Tadas Gryn neslėpė – savo partnerę Cher Naomi įsimylėjo.

„Ta meilė yra kaip kūrėjai, kaip šokėjai, kaip žmogui. Nežinau, jei pabūčiau čia ilgiau, galbūt įsimylėčiau ir kitaip“, – neslėpė jis.

Laiko dar yra. Juolab, turint galvoje, kad viskas greitai čia vyksta. Iki išnaktų repetavę, Tadas ir Cher keliauja į senojoje Havanoje įsikūrusius jos namus.

„Aš labai jaudinausi – buvau labai pavargęs“, – neslėpė jis.

Tadas pamatė, kad kubiečiams šeimoje labai svarbu palakyti itin artimą ryšį.

Cher mama papasakojo apie ją.

„Ji visada buvo labai hyperaktyvi – ir dabar tokia yra. O pradėjo šokti vos 4 metų, būdama dar labai maža. Sulaukusi 9-erių, pradėjo lankyti profesionalaus baleto mokyklą“, – pasakojo ji.

„Ji turi daug planų, tik dar nežino, ar gyvens čia, Kuboje, ar Prancūzijoje. O galbūt netgi Lietuvoje? Kuboje ji gali įgyvendinti savo svajonę, tačiau kitoje šalyje galėtų tą padaryti kokybiškiau ir ramiau“, – sakė ji.

Tadas iškart atkreipė dėmesį ir į tai, kad Cher šeimoje – vien moterys.

„Čia nėra vyrų – aš lieku čia gyventi“, – juoksis jis.

Cher atskleidė, kad jos tėtis gyvena Prancūzijoje.

„Jis – prancūzas, tačiau mano mama su juo susipažino čia, Kuboje. Vėliau jis su mama aplankė ir Prancūziją. Aš taip pat jį ten aplankiau – susitikome su kita mano šeimos dalimi, kilusia iš tėčio pusės. Labai džiaugiuosi, kad tėtis yra mano gyvenime. Ir nors jis dabar Prancūzijoje, o aš – Kuboje, mes visuomet bendraujame ir palaikome gerus santykius“, – pasakojo ji.

Tadas ne tik mėgavosi šokiu, bet ir nusimetė marškinėlius!

„Aš tiesiog pajutau šitą gamtą, jūrą, dangų ir atsigavau“, – sakė jis.

„Labai didžiuojuosi savo partneriu. Visuomet jam sakiau, kad svarbiausia yra mėgautis, todėl šįkart jis su visomis merginomis šoko be įtampos. Jis šoko su tiek daug laisvės ir džiaugsmo!“ – partnerį gyrė Cher.

Antrąjį Tado pasirodymą, komisijos įvertinimą ir akimirkas iš viešnagės Cher namuose žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje:

Naujausią „Salsamanų“ laidą galite pamatyti čia:

www.tv3.lt

Site Footer