Teigia, jog saikingai geriamas alus padeda ilgiau išlikti jauniems

JAV „Society of Human Genetics“ atliko tyrimą, po kurio paaiškėjo, kad išgėrus vieną – dvi stiklines alaus tai iš tikrųjų gali sulėtinti senėjimo procesą.

Kai Ajovos universiteto mokslininkai bandė nustatyti ryšį tarp tabako bei alkoholio vartojimo ir ankstyvo senėjimo, jie naudojo DNA tam, kad suskaičiuotų, koks kiekvieno žmogaus yra biologinis amžius palyginus su chronologiniu. Rezultatai atskleidė, kad iš visų tyrime dalyvavusių, tie, kurie per dieną išgerdavo 1-2 stiklines alaus, jų senėjimas buvo sveikesnis.

Kol rūkymas visais atvejais tik greitina senėjimą, alaus gėrimas, priešingai, šį lėtina. Žinoma, svarbiausias dalykas – gerti protingai ir saikingai – kiekvieną šeštadienio vakarą išgėrus penkias pintas alaus tai turės jau neigiamą poveikį.

Tad jei mokate pasimėgauti alumi su saiku, turite dar vieną priežastį, kodėl reikia mėgti šį gėrimą.

Kalbant apie alaus naudingąsias savybes, jis pasižymi ne tik senėjimo stabdymu, bet ir gali užkirsti kelią vėžiniams susirgimams, širdies ir kraujagyslių ligoms bei silpnaprotystei. Be to, padeda virškinimui.

Alus – tai alkoholinis gėrimas, kuriuo žmonės mėgaujasi prie tam tikrų patiekalų, užkandžių. Alaus sudėtyje yra didesnis kiekis baltymų ir vitamino B nei vyne, be to, šiame gėrime apstu mineralų, kurie atlieka svarbų vaidmenį medžiagų apykaitos procesuose. Kaip jau buvo minėta anksčiau, vartojant alų protingai ir saikingai, jis tikrai gali padėti išlaikyti gerą sveikatą.

ve.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer