„Tobulo mačo“ dalyvis Arnas – apie santykius su Monika Šalčiūte: atskleidė, kokia ji realybėje

Visai neseniai pasibaigė realybės šou „Tobulas mačas“, kuriame antrosios pusės ieškojo projekto dalyviai. Vienas iš jų – Arnas Šleinys, nuo pat projekto pradžios artimą ryšį sukūręs su nuomonės formuotoja Monika Šalčiūte. Tokio tipo šou pirmą kartą sudalyvavęs Arnas neslepia, kad buvo daug iššūkių, šokiravusių poelgių, tačiau iš patirties teko išsinešti ir gerų patirčių bei naujų pažinčių.

Naujienų portalui tv3.lt „Tobulo mačo“ dalyvis pasakojo, kad nuo mažens jį traukė realybės šou ir jis įsibvaizdavo, kad kada nors galės viename iš jų sudalyvauti. Pasitaikius progai, Arnas ja pasinaudojo.

„Šou metu pavyko perlipti per save, išlipti iš komforto zonos, pasipriešinti kitų dalyvių nuomonėms ir, svarbiausia išlikti savimi – tolerantišku žmogumi, nepaisant projekte pasitaikiusių įvairių situacijų.

Bet kokią patirtį stengiuosi vertinti teigiamai ir iš jos kažko išmokti. Šįkart išmokau nepasiduoti ir surizikavau užkalbinant, mano nuomone, gražiausią Lietuvos merginą. Susipažinau su įvairiais žmonėmis, smagiai leidau laiką, „Go3“ komanda surengė mums įvairios veiklos, tad neteko nuobodžiauti.

Pailsėjau nuo telefono, interneto, nors buvo dienų, kai trūko sporto salės ir kitos man įprastos rutinos“, – apie patirtį projekte atvirauja pašnekovas.

Kameros ir nustebinęs elgesys

Arnas tikina, kad kameros jo projekte labai netrikdė – patirties objektyvų apsuptyje jis turi, todėl šįkart teko priprasti prie dar didesnio dėmesio. 

„Kadangi esu pradedantysis aktorius ir modeliuoju, šiokios tokios patirties prieš kameras jau turiu, tad gal kiek lengviau buvo priprasti. Nors, aišku, man nėra įprasta, kai filmuoja visą parą. Turbūt sunkiausia buvo per daug neatvirauti asmeniškesniais klausimais, kai viskas įrašinėjama. Kartais pamiršdavom, kad esame filmuojami ir kamera kur nors šalimais įmontuota“, – neslepia jis. 

Intrigos, išdavystės, dalyvių žaidimai projekte stebino ne tik žiūrovus, bet ir pačius dalyvius. Kaip tikino vaikinas, intrigas pasitelkę žmonės projekte ieškojo ne romantikos, o siekė kitų savo tikslų.

„Matėsi, kad daug dalyvių bandė daryti šou, „perspausti“ tam tikras situacijas, kad labiau atkreiptų dėmesį. Atrodė, kad ne „mačo“ atėjo ieškoti, o kažko kito.

Bet dabar turbūt tokie laikai, dabar visi nori dėmesio. Labai keista buvo, kad kai kurie dalyviai visai nesitvardė ir permiegodavo vienas su kitu prieš visą Lietuvą, ar tai, kad dalyvės vieną dieną su savo „maču“ bučiuojasi, o kitą dieną arba net tą pačią būna jau su kitu dalyviu. Tai žemas lygis. Tokius poelgius man sunku suprasti“, – dalijasi jis. 

Paklaustas, ar į panašų šou eitų darkart, pašnekovas tik šyptelėjo: „Į tokį patį šou jau nebereiktų, nes savo mačą radau. Į, pavyzdžiui „(ne)viskas įskaičiuota“, tai norėčiau, kad galėčiau išbandyti savo jėgas psichologinėse užduotyse, kur jau nebūtų šou paremtas imtymumu ar kur reikėtų surasti antrą pusę. Norėtųsių naujos patirties, iššūkių ir naujo nuotykio.“

Svarbiausia – pažintis, o ne intrigos

Nors ir su Monika Arnas projekte nekėlė intrigų, nekonfliktavo su kitais dalyviai ir buvo kone ramiausia pora, visgi žiūrovai juos įvertino kaip mėgstamiausią realybės šou porą. Nors ir nugalėtojų titulas jiems neteko, Arnas atviras – jam žymiai svarbesnė buvo pažintis.

„Sulaukėm labai daug palaikymo žinučių iš žmonių. Manau, kad mus pamėgo vien dėl to, kad parodėm tikrumą, nuoširdumą, bei stiprų ryšį. Manau, žiūrovai mumyse matė save. Ačiū, kad mus palaikė! Gal ir gaila, kad nelaimėjome, bet kaip matėte, užduotys buvo parinktos tokios, kurių negalėjome atlikti. O žiūrovų balsavimo irgi nebuvo.

Bet manau, mano su Monika pažintis yra didžiausias laimėjimas ir noro įgyvendinimas sudalyvauti realybės šou“, – dėkodamas organizatoriams kalbėjo vyras. 

Į intrigas ir žaidimus nesivėlęs Arnas teigia, kad išlikti savimi jam padėjo jau iš anksto priimtas sprendimas būti su žmogumi, su kuriuo norėjo projekte eiti iki galo. 

„Mačiau, kad ji ir kitiems dalyviams patiko, tačiau Monika yra ne paprasta mergina, labai graži, tai dėl to kai kurie vaikinai net nedėjo vilčių ir ėjo link paprastesnų merginų, su kuriomis nors buvo realių šansų.

Monika pati nėra lengvai prieinama mergina ir iš pradžių parodė kitiems dalyviams, kad jai nelabai kuris kitas vaikinas ir patiko. Kalbant apie žaidimus, tai gaila, kad ne visuose pavyko dalyvauti. Pavyzdžiui, viename su bučiniais. Mums bučinys nėra tiesiog reiškinys, kuris gali įvykti jau pirmą ar antrą pažinties dieną, jeigu į žmogų žiūri rimtai.

Romantikos mums tikrai netrūko, ypač kada su Monikai šnekėdavom prieš miegą. Projekto metu mano jausmai jau buvo pilnai atsiskleidę, vienintelis klaustukas buvo ar mes bendrausim po projekto. Už visų kamerų ir mikrofonų aš pamačiau tokią pačią fainą, protingą ir mielą merginą. Sakyčiau, kad ji dar fainesnė“, – gražių žodžių Monikai negailėjo pašnekovas.

Nors realybė nuo suvaidinto šou ganėtinai skiriasi, Arnas patikino, kad ne tik jausmai, bet ir Monika išliko tokia pati, su kokia teko susipažinti. 

„Monika yra nuostabus žmogus. Labai protinga, produktyvi ir siekianti tik geriausių rezultatų, jautri ir meniška. Iš jos daug ko galima išmokti. Kartu mėgstame išeiti į miestą, nueiti į kiną ar pasivaikščioti gamtoje, naktį pasivažinėti su kava ar karštu šokoladu. Nueiname į įvairius renginius, leidžiame laiką su draugais.

Buvo dienų, kai tiesiog kalbamės, vienas iš kito mokomės ir stengiamės vienas kitą pažinti. Praėjo dar ne tiek daug laiko, tikiuosi nuveiksime dar daug įdomių dalykų, nes abu turime daug energijos ir minčių“, – šypteli jis. 

www.tv3.lt

Site Footer