Tokių vestuvių dar nematė niekas – pora susituokė degalinės tualete

Neeilinės vestuvės ir šokiai – Kentukyje gyvenanti pora pateko į istoriją dėl išskirtinės šventės – tai pirmosiomis žinomomis vestuvėmis, kurios įvyko tualete.

Veronos „Hop Shops“ išplatintoje filmuotoje medžiagoje matomos Logen Abney ir Tiana Ailstock vestuvės tualete, kurios buvo kupinos „disko“ elementų. Prie poros prisijungė draugai ir šeimos nariai. Vestuvėms pasirinkta ir ypatinga proga – Valentino diena.

Iškilmingos šventės metu tualete įsimylėjelius sutuokęs pastorius neprarado progos ir pašmaikštauti: „Logenai, ar jūs imate Tianą į žmonas ir nuo nuo šios dienos ketinate gyventi pagal „disko“ ritmus?“

Kalbėdamas apie įžadus, vyras pasakė: „Tiana, nuo pirmojo šokio diskotekoje iki šios akimirkos prisiekiu šokti per gyvenimą su tavimi – per linksmus ritmus ir švelnias melodijas, pažadu būti tavo partneriu kiekviename gyvenimo ritme.“

Meilės šokis disko šviesose

Ceremoniją pora užbaigė, paspausdami raudoną mygtuką, kuris įjungė unikalų apšvietimą ir muziką, pagal kurią įsimylėjeliai sušoko meilės šokį.

„Galų gale Logenas Abney ir Tiana Ailstock pasirodė ne tik kaip vyras ir žmona, bet ir kaip pirmtakai, įrodantys, kad kalbant apie meilę viskas įmanoma – net ir amžinai šokti tualete“, – rašė „Hop Shops“.

Ypatingas vestuves pamatykite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

www.tv3.lt

Site Footer