Tragiška avarija Kaune: važiuodamas prieš eismą automobilis rėžėsi kaktomuša ir užsidegė

Šeštadienį vakare Kaune įvyko didžiulė avarija, per kurią žuvo du žmonės. Islandijos plentu prieš eismą važiavęs automobilis kaktomuša rėžėsi į kitą automobilį ir užsidegė.

Policijos departamentas praneša, kad apie 22 val. 35 min. Islandijos plente susidūrė trys automobiliai, iš kurių vienas važiavo priešpriešiais. Vienas automobilis degė atvira liepsna. Iš karto po įvykio policija pranešė, kad per eismo įvykį žuvo vyras. Kiek vėliau Policijos departamentas papildė, kad žuvo du žmonės.

Anot pareigūnų, žuvo du vyrai (gimę 1980 m. ir 1961 m.), sužaloti vyras (g. 1992 m.) ir moteris (g. 1994 m.), kurie išvežti į ligoninę.

Kaip įvyko avarija, nufilmavo liudininkai. Socialiniuose tinkluose plinta filmuota medžiaga, kaip priešpriešine eismo juosta plentu lekiantis automobilis atsitrenkia į kitą automobilį ir užsidega.

Į avarijos vietą buvo atsiųstos gausios gelbėtojų pajėgos. Eismas nuo Klaipėdos į Vilniaus pusę yra nukreipiamas per Jonavos gatvę.

Apie įvykį šeštadienį prieš vidurnaktį dar daugiau informacijos pranešė ir Kauno apskrities policija: susidūrė automobiliai „Mercedes-Benz“, vairuojamas vyro (g. 1980 m.), BMW, vairuojamas vyro (g. 1961 m.) ir „Škoda“, vairuojamas vyro (g. 1992 m.). Žuvo automobilių „Mercedes-Benz“ ir BMW vairuotojai. „Škoda“ vairuotojas ir keleivė (g. 1994 m.) dėl sužalojimų pristatyti į gydymo įstaigą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer