Translytė Zofija Krocaitė susižadėjo su mylimuoju Luku

Londone gyvenimą kurianti plaukų stilistė, verslininkė Zofija Krocaitė susižadėjo su mylimuoju Luku Matchamu.

Džiugią žinią translytė paviešino socialiniuose tinkluose, pasidalindama jautriais žodžiais ir žavios akimirkos nuotraukomis.

Įrašu sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. 

„Tu mane išmokei, kad esu daugiau nei mylima ir parodei, kas yra tikra meilė. Dievinu tave, Lukai. Taip, kaip šnabždėdavau tau į ausį per mūsų pirmuosius pasimatymus. Todėl noriu sušnabždėti „milijoną TAIP“ mums ir mūsų ateičiai“, – rašė Z. Krocaitė. 

Susižadėjo antrą kartą

Primename, kad tai – antrosios Z. Krocaitės sužadėtuvės. 2020-aisiais ji buvo susižadėjusi su mylimuoju Joeliu, tačiau santykiai baigėsi skyrybomis. 

Anksčiau naujienų portalui tv3.lt duotame interviu Zofija yra pasakojusi, kad jos ir Luko stiprioji santykių pusė yra bendravimas ir bendradarbiavimas. 

„Vietoje to, kad vienas kitą skaudintume, mes visada stengiamės atrasti laiko pasišnekėti. Bandome suprasti, kaip kai kurie poelgiai, veiksmai ar žodžiai privertė mus jaustis bei aptarti, ko man arba jam trūksta iš kitos pusės. 

Daug žmonių nesugeba išsakyti savo jausmų arba nemoka, o gal nenori priimti kritikos, kitos pusės pastebėjimų, ima gintis. Mūsų visų jausmai yra svarbūs, todėl, mano nuomone, svarbu mokytis išklausyti kitą, pažvelgti į situaciją iš jo pusės, būti empatiškiems ir kantriems“, – mintimis dalijosi Z. Krocaitė. 

www.tv3.lt

Site Footer