Transseksualei specialistės atsisakė atlikti vyriškų lytinių organų depiliaciją: ėmėsi veiksmų

Prieštaringai vertinama transseksualų aktyvistė Jessica Yaniv, po to, kai ėmė skųsti daugybę salonų, atsisakiusių atlikti jos vyriškų lytinių organų depiliaciją brazilišku vašku, gyvena ne tokį pastebimą gyvenimą.

Kanados transseksualų aktyvistė, pateikusi virtinę ieškinių grožio salonams, atsisakiusiems depiliuoti jos vyriškus lytinius organus vašku, pasitraukė iš dėmesio centro ir susitelkė į studentišką gyvenimą.

Tai įvyko po to, kai Britų Kolumbijos transseksualė Jessica Yaniv, dabar pasivadinusi Jessica Simpson, pralaimėjo kelias bylas.

36 metų moteris, kuri sakė, kad suprato esanti transseksuali, kai jai buvo maždaug šešeri, nėra pasidariusi lyties keitimo operacijos, todėl vis dar turi varpą ir sėklides.

Ji kreipėsi į 13 vietinių grožio salonų, prašydama paslaugų, įskaitant brazilišką depiliaciją, ir teigė, kad salonų darbuotojų atsisakymas depiliuoti jos lytinius organus buvo „diskriminacinis“.

Ją atsisakiusios priimti kosmetologės teigė, kad jos nėra apmokytos atlikti bikinio vaško depiliacijos ant sėklidžių, o kai kurios teigė, kad jų religiniai įsitikinimai draudžia liesti vyrų lytinius organus.

Kalbėdama apie bylą laidai „The Niall Boylan Podcast“ Jessica sakė, kad jų atsisakymas tvarkyti jos genitalijas buvo „nesąžiningas“, nes, jos teigimu, ją „saugo Didžiosios Britanijos žmogaus teisių kodeksas“.

Pasak tribunolo, Jessica, duodama parodymus, taip pat buvo „nenuoširdi ir savanaudiška“.

Jai buvo nurodyta sumokėti 6 000 JAV dolerių kompensaciją, padalytą lygiomis dalimis trims salonams.

Tačiau tuo jos problemos su įstatymais nesibaigė. 2019 m. rugpjūtį Jessica buvo apkaltinta neleistino ginklo laikymu.

Ji buvo pripažinta kalta ir nuteista lygtine bausme bei draudimu naudotis šaunamaisiais ginklais, pranešė laikraštis „Langley Advance Times“.

Vėliau, 2020 m. sausį, ji vėl grįžo prie savo teisminių ginčų ir bandė iškelti bylą dar vienam grožio salonui, į kurį ji kreipėsi dėl bikinio ir kojų depiliacijos vašku, tačiau galiausiai bylą nutraukė.

Tuomet 2020 m. spalį naujame skunde ji nusitaikė į grožio konkursą „Canada Galaxy“, reikalaudama 10 000 JAV dolerių žalos atlyginimo už „orumo ir jausmų pažeidimą“, nes jie vykdė politiką, leidžiančią varžytis tik visiškai pasikeitusioms transseksualėms.

Tačiau laikui bėgant ji gavo teistumo įrašą, kai prisipažino kalta dėl vieno grasinimo nužudyti ar padaryti kūno sužalojimą, susijusio su 2020 m. incidentu, kuriame dalyvavo aktyvistas Chrisas Elstonas, protestuojantis prieš transseksualų medicininį gydymą vaikams.

Nuo to laiko Jessica socialinėje žiniasklaidoje ir toliau aktyviai pasisako apie transseksualų teises, tačiau, atrodo, stengiasi išvengti daugiau problemų su įstatymais ir gyvena mažiau pastebimą gyvenimą.

Šiuo metu ji studijuoja trečiame kurse Simono Fraserio universitete, kur studijuoja nusikalstamumo ir lyčių studijas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer