TV3 30-mečio proga – geriausios Cololo ir Šapranausko akimirkos televizijoje: talentas ir nepamirštamas humoras

Per 20-imt pirmųjų TV3 televizijos gyvavimo metų vienus žinomiausių ir didžiausių jos herojų neabejotinai buvo aktorius Vytautas Šapranauskas (1958-2013) bei humoristas, laidų vedėjas Vitalijus Cololo (1974-2019). Būtent šie žmonės kartu su savo kolegomis kūrė pirmąsias televizijos humoro laidas. Su daugeliu žmonių jie dalijosi savo talentu prajuokinti žmones.

Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriausiais pasirodymais.

Ne tik prisiminkime tai, kas jau buvo, bet ir kartu kurkime gražias akimirkas ateičiai. Tegul tęsiasi žiūrėjimo džiaugsmas!

Šventinėje gimtadienio laidoje buvo prisiminti legendiniai laidų vedėjai Vytautas Šapranauskas ir Vitalijus Cololo.

Vytautas Šapranauskas pasižymėjo neeiliniais improvizacijos sugebėjimais, aštriu liežuviu, taip pat mėgo ir juodąjį humorą. Su „Juodojo humoro klubu“ keliavo po Lietuvą. Vyro balsas dar iki šiol skamba animaciniuose filmuose.

Buvo žinomas kaip populiarių TV laidų vedėjas laidose: „Šapro šou“, „Puikusis šou“ (kartu su Asta Baukute), „Šok su manimi“, „Chorų karai“, „Auksiniai svogūnai“ ir pan.

Vitalijus Cololo taip pat ilgą laiką TV3 žiūrovus džiugino savo talentu. Vedė humoro laidas „Tegyvuoja karalius!“ (kartu su Vytautu Šilansku bei Vytautu Šapranausku), „Šeštadienio šou“, „Šapro šou“, „Kioskelis“, „Puikusis šou“, „Dzin“, filmavosi seriale „Grybauskai“; dalyvavo ištvermės realybės šou „Džiunglės“ ir kt.

Jų nepamirštamus personažus bei geriausius juokelius, skambėjusius televizijos ekranuose galite pamatyti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer