TV3 sporto žinių vedėjas Vilius Stalgaitis tapo tėvu

TV3 sporto žinių vedėjas Vilius Stalgaitis su žiūrovais per televizijos ekranus sveikinasi jau 5-us metus. Vyro gyvenime džiugūs pokyčiai – jis su sužadėtine Aiste tapo tėvais.

Jis paatviravo, kad jam gimė mergaitė, kuriai davė Urtės vardą.

„Vaikelis buvo labai lauktas. Labai džiaugiamės gimimu, o dabar mūsų laukia kiti reikalai“, – portalui tv3.lt sakė vyras.

Jau į 2022-uosius metus V. Stalgaitis įžengė susižadėjęs su mylimąją Aiste. Sporto žinių vedėjas su savo išrinktąja susipažino paprastai – per „Tinder“.

Beveik po 4-erių metų draugystės jis suprato, kad su ja nori praleisti visą savo likusį gyvenimą. Vilius pasakoja, kad tuo metu, kai nuspendė, kad nori pasipiršti, jiedu su Aiste jau buvo suplanavę kelionę, tačiau nusprendė jos nelaukti:

„Grįžau vakare iš darbo ir pakviečiau pasivaikščioti. Ji man sakė, kad įprastai po darbo einu valgyti ir miegoti, koks dar pasivaikščiojimas.

Pasakiau, kad man buvo sunki diena ir skauda galvą, norisi prasivėdinti, nors nė velnio taip nebuvo. Vėliau jau po visko ji sakė, kad taip buvo net geriau, nes visiškai nesitikėjo.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer