„Ūkininkai ieško meilės“ dalyvis Mantas kardinaliai pakeitė gyvenimą – atsikratė 100 kg

Vasariškiausiame ir romantiškiausiame TV3 vasaros projekte „Ūkininkai ieško meilės“ vienas iš meilės ieškančių ūkininkų – Mantas Micevičius – prakalbo apie savo kovą su antsvoriu.

TV3 projekte „Ūkininkai ieško meilės“ du ūkininkai ir dvi ūkininkės pasiryžo atverti ne tik savo namų duris, bet ir savo širdis. Projekto dalyviai, nepaisant skaudžių praeities išgyvenimų, yra pasiruošę karščiausiais jausmais patikėti ir vėl.

Druskininkietis Mantas Micevičius tapo tikru įkvėpimo šaltiniu ne vienam jį pažįstančiam, kai per pusantrų metų numetė net 96 kg. Nuo vaikystės į apkūnumą linkęs ir 186 kg svėręs vaikinas pripažįsta, jog iki šiol jam pačiam sunku patikėt tuo, kas įvyko.

„Daug kas žiūri į figūrą, žmogaus išvaizdą. Bet ar tai svarbu? Buvo periodas, kai ir aš atrodžiau kaip didelis vaikštantis kleckas arba didžiausias objektas aikštelėje. Buvo momentas, kai svėriau 196 kg. Šiandien dienai – 86 kg“, – pasakoja Mantas.

Mantas antroje pusėje ieško ne išorinio, o vidinio grožio. Jis vardina tris svarbiausias savybes, kurių ieško merginoje: 

„Kad būtų tokia paprasta, kaip aš. Kad galėtume susikalbėti ir mane iš pusės žodžio suprastų“, – pasakoja Mantas.

Visgi dzūkas pabrėžia, kad sverdamas 186 kg patiko sau toks, koks yra. Skaudžių patyčių dėl to nepatyrė, mat pats dažnai patraukdavo save per dantį ir į pasimatymus turėdavo su kuo nueiti.

„Turbūt čia svarbus momentas, kad nuoširdžiai save mėgau. Mano savivertė nebuvo žema, aš tikrai ėmiausi pokyčių ne dėl išvaizdos, o dėl sveikatos ir noro būti energingesniu. Bet neneigsiu, jog pradėjus kristi svoriui, aš tikrai pradėjau sau patikti dar labiau. Ypač, kai ėmiau sulaukti komplimentų iš aplinkos, kai galėjau paprasčiau išsirinkti drabužius parduotuvėje“, – sako Mantas.

Daugiau apie Mantą sužinokite vaizdo įrašo pradžioje.

Laidą „Ūkininkai ieško meilės“ žiūrėkite pirmadieniais–ketvirtadieniais 19:30 val. per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Site Footer