Ūkininkui įgriso jo žemėje nelegaliai besiparkuojantys žmonės, todėl vieną dieną jo draudimų nepaisančių vairuotojų laukė labai nemaloni staigmena

Pripažinkime, kiekvienas žmogus, turintis bet kokio nuosavo turto – ar tai būtų žemės, namai, automobiliai ar paprasti daiktai – nenorėtų, kad juo naudotųsi svetimi žmonės be jokio leidimo. Tai yra paprasčiausiai logiška ir suprantama. Tačiau kai kurie žmonės vis vien mėgsta nepaisyti tos logikos ir elgtis taip, kaip jiems norisi ir visiškai nusispjauti ant kitų žmonių.

Ūkininkas iš Kroatijos Pavao Bedekovic gyveno ramų ir beproblemį gyvenimą, kol jo kaimynystėje esančioje žemėje buvo pradėtas rengti kassavaitinis turgus. Jakuševac miestelio sekmadieninis turgelis subūrė tūkstančius žmonių, ieškančių ne tik kur sutaupyti, bet ir šiaip smagiai praleisti laiką.

Turgus kiekvieną savaitę beveik ištisus metus traukte traukė tiek paprastus pardavėjus, norinčius parduoti senus nenaudojamus daiktus, tiek antikvaro prekeivius ir senienų ieškančius pirkėjus. Į turgų iš įvairių miestų keliaudavo ne tik vietiniai kroatai, tačiau net ir turistai.

Turgus kiekvienais metais vis didėjo, kol jo apimtys galiausiai tapo milžiniškos. Apie sekmadieninę apsipirkimų vietą pradėjo rašyti ir kelionių vadovai, tad akivaizdu, kad žmonių srautai per dešimtmetį išaugo keleriopai. Tačiau turgaus organizatoriai nepagalvojo apie vieną svarbų dalyką – pakankamai didelį parkingą visiems lankytojams. Be abejonės, pirkėjai nenorėdavo praleisti galimybės apsipirkti pigiai, tad jei jie nerasdavo vietos stovėjimo aikštelėje, jie nusprendė susikurti savo, naują aikštelę.

Pavao pastebėjo, kad į jo neaptvertą lauką pradėjo pastoviai riedėti automobiliai. Vyras nesiruošė iš savo žemės daryti parkingo šimtams automobilių kiekvieną savaitę ir tai buvo pilniausia vyro teisė. Jo valdoje automobilius palikinėję žmonės irgi nenorėjo jam mokėti už stovėjimą, todėl ūkininkas paprasčiausiai apstatė savo lauką draudžiamaisiais ženklais. Tačiau jų nepaisę žmonės vis vien važiuodavo į senolio žemę ir palikdavo savo automobilius.

Pavao trūko kantrybė ir vieną sekmadienį jis padarė tai, kam turėjo pilniausią teisę. Jis sėdo į savo traktorių ir visiškai išarė žemę aplink nelegaliai paliktus automobilius. Jam tikrai neteko ilgai kurti tokį genialų keršto planą, nes jis paprasčiausiai pagalvojo padaryti tai, kas yra labai įprasta ūkyje.

Labai greitai lygus laukas buvo praktiškai nepravažiuojamas, tad automobilių savininkams buvo belikę pasukti galvas, kaip iškrapštyti savo transporto priemones iš arimų lauko. Be abejonės, ūkininkas piktų automobilių savininkų buvo apipiltas baisiausiais žodžiais ir buvo iškviesta net policija.

Tačiau pareigūnai negalėjo absoliučiai nieko padaryti, nes ūkininkas nepadarė nieko nelegalaus. Tai jo žemė, žmonės joje prisiparkavo nelegaliai, ardamas žemę aplink automobilius jis nieko neapgadino ir nesulaužė, todėl tai buvo ne jo problema, kad automobiliai klimpo ir lūžo išartose vagose.

Visą šią Pavao akciją nufilmavo vietinių gyventojų būrys, o video netruko pasklisti po pasaulį. Nors atsirado žmonių, nesusižavėjusių ūkininko veiksmais, daugumoje komentarų buvo palaikymo žodžiai. Kaip ten bebūtų, šis sumanus ūkininkas tikrai pamokė ne tik įklimpusius jo lauke, tačiau daugybę kitų žmonių visame pasaulyje. Šios istorijos pamoka – nesielkite su kitų turtu nepagarbiai ir pasikyte taisyklių.

Garsusis video iš ūkininko žemės:

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer