Ukrainiečiai pakartojo mūsų iššūkį: per tris dienas surinko pinigų 4 Bayraktarams

Per tris dienas ukrainiečiai surinko 600 milijonų grivinų, kad įsigytų dronus Bayraktar TB2. Apie tai pranešė savanoris Serhiy Prytula, skelbia mil.in.ua

Žinią patvirtino ir Ukrainos prezidento patarėjas Mykhailo Podoliakas, savo Twitter paskyroje parašęs lietuviškai: „Vos per tris dienas Andrius Tapinas ir Lietuvos žmonės surinko 6 mln. Bayraktarui Ukrainai. Serhiy Prytula fondas ir Ukrainos tauta pakartojo iššūkį ir nupirko dar 4 „paukštelius“, – rašė prezidento patarėjas.

Birželio 22 d., 9 val., Serhiy Prytula ir tinklaraštininkas Ihoris Lachenkovas paskelbė apie lėšų rinkimą trims Turkijos gamybos UAV Bayraktar TB2 Ukrainos kariams, kovojantiems su Rusijos Federaciją.

Iš pradžių buvo planuota per savaitę surinkti 500 mln. UAH. Tačiau ukrainiečiams pavyko surinkti daugiau – 600 mln. grivinų. Tuo pačiu metu vietoj deklaruotų septynių dienų lėšų rinkimas užtruko tris dienas.

„3 dienos, 600 000 000 UAH, 4 Bayraktarai !!!!!!! Dėkoju visiems prisijungusiems prie projekto „People’s Bayraktar“!!! Tai tikrai buvo tas projektas, kuris suvienijo visus, nepaisant amžiaus, lyties ar religijos! Serhiy Prytula rašė savo telegramos kanale.

Išvakarėse „Radio Liberty Ukraine“ komentare jis pažymėjo kol kas negalintis paskelbti sutarties sąlygų.

„Yra tam tikros derybų detalės tiek su Gynybos ministerija, tiek su kitomis suinteresuotosiomis šalimis, kurios reikalauja, kad kol nebus sudaryta sutartis, mes nesvarstysime šio susitarimo detalių“, – sakė Serhiy Prytula.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer