Užfiksavo, kas vyksta Vilniuje – varnos it pakvaišusios daužo automobilius, puola gyventojus: „Pats nepatikėjau“

Sostinės gyventojus užklupo netikėta problema – chuliganiškai besielgiančios varnos pradėjo niokoti žmonių turtą. Agresyviai besielgiantys paukščiai gadina viską, kas tik įmanoma – automobilius, namus, baseinus, o kartais užpuola net ir pačius gyventojus.

Vilniaus gyventojai gyvena baimėje. Vilnietė Rasa naujienų portalui tv3.lt sutiko papasakoti, kaip ją ir kaimynus puola varnos.

„Dar tokios vasaros nebuvo. Varnos tiesiog pakvaišo. Tai atrodo tikrai rimta, nes kuo toliau – tuo labiau juos puola gyventojus, jų augintinius ir niokoja turtą“, – sako moteris.

Moteris pasakoja, kad varnos aplink jų namus gyvendavo ir anksčiau, bet šiemet jos pasidarė agresyvesnės. Vieną dieną užpuolė kaimynės katiną, pradėjo jį kapoti nagais, laimei, šis paspruko.

Kitą dieną paauglę mergaitę vedžiojančią šuniuką puolė ant galvos.

„Jos pridaro žalos ir žmonių turtui, sukapojo kaimynų baseiną, kitam žmogui namo stogą sugadino“, – skundėsi moteris.

Varnų pridaryta žala – žmonės masiškai dalinasi socialiniuose tinkluose

Paukščių pridaryta žala žmonės dalinasi ir socialiniuose tinkluose. 

„Kieno varnos!!? Dabar ateinat ir suklijuojat baseiną vaikams ir noriu atskiro pokalbio su abiem varnom, koks jų motyvas?“, – dalinasi nukentėjęs vyras. 

Su varnų chuliganišku elgesiu susidūrė ir vilnietis Raimondas. Vyras dalinasi, kaip sėdėjo savo automobilyje ir pastebėjo, kaip ant greta esančio automobilio užkrito akmuo.

„Išlipau pažiūrėti iš kur nukrito akmuo, bet nieko nemačiau, tik virš galvos skrendančią varną“, – sako vilnietis.

Po kiek laiko jis išgirdo, kaip nukrito dar vienas akmuo – šį kartą jis nusileido į tarpą tarp dviejų automobilių.

Vilnietis Raimondas negalėjo patikėti savo akimis: „Bando tuos akmenis užmesti ant automobilių“

Vyrui dar kartą išlipus iš automobilio, jis pastebėjo, kaip ta pati virš galvos skraidžiusi varna, nusileidžia ant žemės, pasiima akmenį ir dar kartą ji meta ant automobilių aikštelėje esančių transporto priemonių.

„Pats nepatikėjau. Atrodė, kad ji specialiai bando tuos akmenis užmesti ant automobilių“, – agresyvų paukštį atsimena Raimondas.

„Made in Vilnius“ dalinasi, kad varnos ypač terorizuoja sostinės gyventojus, gyvenančius Šnipiškėse ir Žirmūnuose.

„Trečias atvejis per savaitę,  kai dūžta mašinų langai Šnipiškėse/Žirmūnuose (kiek pastebėjau grupėse). Mūsų mašina nukentėjo praeitą savaitę”, – rašo sostinės gyventoja.

Kiti gyventojai prideda, kad varnos neatsitiktinai mėto akmenis, o netgi kelis kartus prisitaiko, kol pasiekia savo tikslą ir apgadina žmonių transporto priemones.

„Pas mus kieme Kalvarijų g.  2 mašinų galiniai langai sudaužyti buvo. Prieš tai kaimynės, o prieš savaitę mūsų mašina nukentėjo. Tiek vienu tiek antru atveju mačiau, kas daužo langus. Tai yra varnos, jos paima akmenį, pakyla aukščiau ir paleidžia į langą. Mūsų mašinos langas sudužo iš pirmo karto, į kaimynės mašinos langą taikėsi 3 kartus, kol pataikė ir sudaužė”, – socialiniuose tinkluose dalinasi komentatorė. 

Dar viena gyventoja dalinasi, kad nuo varnų mėtomų akmenų nukentėjo ir pati. Vienas iš mestų akmenų jai pataikė į galvą, o smūgis buvo toks stiprus, kad jai pradėjo svaigti galva. 

Dalis žmonių svarsto, kad galbūt varnos rajone turi susisukusios lizdus ir akmenis mėto, kad apsigintų nuo galimos grėsmės. 

www.tv3.lt

Site Footer