Vaidas Baumila pirmą kartą sudrebino „Žalgirio“ areną: ugningas šou ir netikėtas Faros pasirodymas scenoje

Kovo 17-osios vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą savo solinį koncertą surengė atlikėjas Vaidas Baumila.

Daugybės gerbėjų sulaukęs šou, pavadinimu „Apžavai“ nepaliko abejingų – ryškiausi kūriniai, liepsnojanti scena ir kaip visada atviras Vaidas. Įspūdingame koncerte vakaro staigmena tapo ir netikėtai atliktas kūrinys „Margarita“ bei scenoje pasirodęs legendinis atlikėjas Aleksandras Ivanauskas-Fara.

„Apžavai“ – pavadinimas, kuris pastaruoju metu atlikėjui V. Baumilai atnešė didžiulę sėkmę.

Būtent taip pavadintas albumas praėjusiais metais muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A“ buvo įvertintas kaip geriausias, o penktadienio vakarą įvyko pirmasis areninis šou tokiu pat pavadinimu.

Vakarą žinomas atlikėjas patikėjo pradėti talentingam jaunosios karto muzikos kūrėjui ir atlikėjui Gamkai.

Vos tik žengus į pagrindiniam vakaro kaltininkui V. Baumilai publika nepagailėjo ovacijų ir triukšmo.

Pasigirdu pirmiesiems kūrinio „Apžavai“ akordams gerbėjai kilo iš savo vietų ir kartu su dainininku kartojo dainos žodžius.

Vakaro metu netrūko ne tik pastaruoju metu Vaidui sėkmę atnešusių kūrinių, tačiau ir seniai sukurtų dainų.

Arenos centre, akustinės koncerto dalies metu įsiplieskė laužas, prie kurio garsus dainininkas kartu su grupe atliko jautriu kūrinius.

Vieno iš kūrinių metų atlikėjas atskleidė, kad koncerte yra ir jo 95-erių metų senelis, kuris pirmą kartą atvyko į anūko koncertą. Tai patį atlikėja sugraudino, o tūkstantinė klausytojų minia negailėjo aplodismentų.

Visiškai gerbėjai pašėlo pasigirdus pirmiesiems legendinio hito „Margarita“ akordams bei Vaidui į sceną pakvietus atlikėją Aleksandrą Ivanauską – Farą.

Koncerto metu nuskambėjo ryškiausi atlikėjo karjeros kūriniai, tarp kurių „Nauja diena“, „Myliu“, „Milijonai“, „This time“, „Mergaitė“, „Bum ajajai“, „Tai buvai tu“ bei daugelis kitų. Neapsieita ir be dainos „Kunigunda“ pakartojimo.

Iš karto po įspūdingiausio karjeros koncerto V. Baumila leisis ir į koncertinį turą po mažesnius Lietuvos miestus.

Jau balandžio 7 dieną savo koncertą surengs Alytaus kultūros centre, balandžio 12 d. Plungėje, 15 d. Anykščiuose, 25 d. Šiauliuose, 27 d. Marijampolėje, 29 d. Biržuose, o gegužės 4 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer