Valstybinį mišką kaip savo teritoriją apsitvėręs Aivaras Stumbras laukia svečių: „Užeikit, ten niekas nemaišo“

Šį ketvirtadienį TV3 laidoje „TOP 3“ – intriguojančių naujienų puokštė! Nuo garsiausių pasaulinių žvaigždžių koncertuose, o taip pat – ir „Eurovizijoje“ dirbusio TV režisieriaus pasakojimo apie tai, kas lieka užkulisiuose, iki ekskliuzyvinės medžiagos, kaip pritrūkę erdvės, Aivaras ir Inga Stumbrai apsitvėrė gabalą valstybinio miško.

Būtent čia, sulaukę Stumbrų kvietimo atvykti, apsilankė ir laidos vedėjai – Eglė Samoškaitė ir Tomas Loiba. Todėl šio vakaro laidą stebėsite būtent iš ten!

Puikiai visuomenėje žinoma Stumbrų šeima gyvena Vilniuje, labai vaizdingoje vietoje – netoli Vilniaus universiteto botanikos sodo.

Vis dėlto panašu, kad pragyvenę ten ne vienerius metus, jie nutarė, kad žemės – visgi per mažai. O tada ėmė ir apsitvėrė valstybei priklausantį mišką.

Vis dėlto, yra viena bėda. Kaip laidoje pastebės Seimo narė Aistė Gedvilienė, valstybiniame miške galima grybauti ar uogauti, bet tikrai negalima jo užsitverti.

„Kai tu dedi prabangias nuotraukas iš savo gimtadienių ar vaikų krikštynų ir bandai parodyti, koks tu elito atstovas, visų pirma pagalvok, kaip tu laikaisi įstatymų. Matyt, jiems atrodo, kad įstatymai yra nerašyti, ir tu gali sklypą pasiplatinti valstybinės žemės sąskaita. O tai rodo žmogaus požiūrį į pačius įstatymus“, – kritiškai šeimos poelgį vertina ir Skirmantas Malinauskas.

Gražaus gyvenimo ir tokių erdvių plotų, Stumbrams užpavydėjo ir aplinkiniai. O tuomet jie ėmė ir paskundė Stumbrus, kad šis užvertas miškas – visai ne jų, o valstybinis.

Vis dėlto pats A. Stumbras laidai „TOP 3“ pasakos, kad nieko blogo nepadarė – neva, norėjo tik gero.

Ši žinia kaip mat per visur pasklido: prie Stumbrų namų sulėkė žurnalistai, aplinkosaugininkai ir už aplinkos apsaugą atsakingi politikai. Ir visi jie ėmė kalbėti apie galimus pažeidimus.

Atsidūręs nemaloniojo situacijoje, A. Stumbras nesuglumo – ėmė ir pakvietė laidos komandą (ir visus vilniečius) į savo aptvertą valstybinio miško teritoriją.

„Tai užeikit, ten niekas nemaišo. Aš ten ir sutvarkiau kažkada tą šabakštyną, kad vilniečiai galėtų džiaugtis“, – sakys laidoje jis.

Tiesa, šeima ne tik aptvėrė jiems nepriklausantį miškelį, bet ir pasitvarkė pagal save: pasistatė krepšinio aikštelę, medyje pasidarė būstinę ir visą šį gerbūvį apsodino tujomis.

Vis dėlto, A. Gedvilienės teigimu, tujų sodinti minėtoje vietoje negalima. Ką jau kalbėti apie krepšinio aikštelę ar būstinę…

„Miškas yra miškas, bet negali jame šeimininkauti ir daryti taip, kad jame būtų gražiau. Miškas paversta sodu yra godumas. Jei nori to miško ir erdvės, ta nesitverk tada tvoros – miške gali būti tik svečias“, – sakys laidoje Seimo narė.

O kad tujos ir naujai suręsta nelegali tvora stovėtų tvirčiau, kažkas – galimai „netyčia“ – pašalino ir keletą valstybiniame miške stovėjusių medžių. O kas gali grėsti už tai, sužinosite jau šį vakarą.

Antrojoje laidos temoje – TV režisieriaus Povilo Varvuolio, dirbančio garsiausių pasaulinio lygio žvaigždžių koncertuose, pasakojimas.

Beyonce, Shakira, Justinas Timberlake’as bei „Eurovizija“ – Povilas dirbo visur.

Kaip profesionalui iš Lietuvos patekti į pasaulinę rinką? Kokios yra konfidencialumo sutartys, dirbant su tokio lygio žvaigždėmis? Visa tai – jau šio vakaro laidoje. „TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

www.tv3.lt

Site Footer