Valujavičius pasidalino įspūdingu kadru: netikėjo pats, kad teks tam ryžtis

Prie savo kelionės tikslo Majamyje artėjantis keliautojas Aurimas Valujavičius šeštadienį socialiniuose tinkluose pasidalino įspūdinga akimirka.

Su irkline valtimi per Atlanto vandenyną keliaujantis lietuvis ryžosi nerti į jūrą ir joje susigauti žuvies. Kiek anksčiau keliautojas buvo minėjęs, kad labiausiai šioje kelionėje jam stinga įvairiapusiško maisto.

„Gyvenimo patirtys. Kas galėjo pagalvoti, kad irkluosiu vandenynu ir darysiu tai, ką kiti vadina savižudybe. Nieko nėra neįmanomo, yra tik per siauras mastymas. Mes savo likimo kalviai“, – rašė jis.

Savo „Instagram“ paskyroje jis taip pat tikino, kad Majamyje, „Black Point Marina“ uoste turėtų išsilaipinti sekmadienio dieną JAV laiku ir sekmadienio naktį Lietuvos laiku.

A. Valujavičius pretenduoja tapti pirmuoju lietuviu ir vos trečiuoju žmogumi pasaulyje, kuriam pavyks irkline valtimi perplaukti Atlantą nuo Europos iki Šiaurės Amerikos.

Įspūdingos lietuvio kelionės finišas planuojamas jau šį savaitgalį Majamyje, o naujausius įvykius iš įvykio vietos pateiks naujienų portalas tv3.lt ir JAV esanti TV3 žinių žurnalistė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer