Vėžio diagnozę išgirdusi Indrė Burlinskaitė ruošiasi chemoterapijai: atrodė, kad pamiršau, jog apskritai sergu

Kraujo vėžio diagnozę išgirdusi nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė pradėjo gydymą. Moteris antradienį socialiniuose tinkluose prabilo apie savo savijautą ir jai jau padarytą operaciją.

Šiandien nuo pat ankstaus ryto mane vežė į operacinę, darė pakartotinę biopsiją, ėmė medžiagą iš darinio, kuris yra mano tarpuplautyje. Iš tos medžiagos, kurią ėmė pirmos biopsijos metu, neužtenka konkrečiai ištirti, kokia tai limfomos rūšis. Kai sužinosim galutinį atsakymą, bus aišku, koks konkretesnis gydymas bus taikomas toliau.

Dabar atsikėliau po narkozės, truputį sukasi galva, laukiu, kada Liudas man parneš košės ir kavos. Šiandien pagal planą turėtų būti pradėtas gydymas, bus pirmoji chemoterapija. Matysim, kaip reaguos mano organizmas.

Mačiau, kad vakar visą dieną rašėte, kaip mano sveikata. Šiandien esu visai geros nuotaikos ir akimirką atrodė, kad pamiršau, jog apskritai sergu kažkokia liga“, – instagrame kalbėjo ji.

Visai neseniai moteris socialiniuose tinkluose prabilo apie pirmuosius simptomus, kurie jai pradėjo kelti nerimą.

„Prieš gerą pusmetį pastebėjau gana stiprius širdies dieglius, kurie pasikartodavo kartą per mėnesį ir paskutiniu metu atsirado kosulys. Iš pradžių lengvas, paskui jis vis stiprėjo, prasidėjo kosulio priepuoliai, kurie užsitęsdavo ir iki dešimt, ir iki penkiolikos minučių.

Tas kosulys buvo labai varginantis, jausdavausi nusilpusi ir po tokių priepuolių jausdavausi visai be jėgų. Prasidėjo dusulys, tai kalbant, tiesiog bendraujant po minutės laiko pradėdavau dusti, palipdavau laiptais, pradėdavau dusti. Atsirado bendras silpnumas, visiškas nuotaikos nebuvimas, nieko nenorėjau daryti, niekur eiti, kur eidavau, tai visur sukandusi dantis“, – pasakojo ji.

Moteris teigė, kad net ir reguliariai tikrinantis kraują gydytojai nerado ligos.

„Bendras kraujo tyrimas, kurį pastaruosius metus dariausi ne kartą, nepadėjo atpažinti ligos. Net ir kraujo tyrimas gali neparodyti, kad sergi šia sunkia liga“, – kalbėjo Indrė.

Kauno klinikose gydomai moteriai savaitgalį buvo trumpam leista palikti palatą.

„Truputį pakeitėm lokaciją. Kadangi vakar visus reikiamus tyrimus padarėm, savaitgalis kaip ir laisvas gaunasi, tai daktarai leido truputėlį pasižmonėti. Dabar automobilyje laukiu Liudo ir galvoju, pasisveikinsiu su jumis.

Miegojau naktį prastai. Vakare gėriau raminamuosius, atrodė, kad taip atsijungiau, bet apie kokią 5 valandą prabudau. Šiandien atsikėliau lengvai patinusi kaip žmogus – jau nutraukė man skysčius varančius vaistus, kuriuos gėriau visą savaitę. Greit atsigausiu, nes svoris labai stipriai nukrito – iki 49 ar 50 kilogramų. Aišku, atsigausiu tik sąlyginai – turbūt kelioms dienoms. Antradienį – pakartotinė biopsija, o tada prasidės gydymas. Tai va.

Galvą plaunu po kelis kartus per dieną. Negaliu atsidžiaugti savo plaukais. Kai anksčiau visą laiką atrodydavo, kad surišiu ar susegsiu, dabar kiekvieną dieną noriu vaikščioti palaidais.

Važiuojame pasitikti mano mamytės, toks tolimesnis dienos planas“, – pasakojo I.Burlinskaitė-Vaisieta.

Primename, kad liūdna žinia apie pažengusį vėžį nuomonės formuotoja pasidalino socialiniame tinkle „Instagram“.

„Šiandien buvo atlikti dar vieni tyrimai, padaryta kaulų čiulpų biopsija, rezultatų dar neturime, bet kalbėjome su daktaru ir jau turime vakarykščių tyrimų rezultatus. Iš esmės niekas nesikeičia, diagnozė ta pati, tik nuliūdino, kad ši liga yra jau stipriai pažengusi ir man yra ketvirta limfomos stadija.

Po truputį ateina suvokimas, kad laukia ilgas ir sunkus kelias. Psichologiškai kol kas jaučiuosi gana stipri, bandau save kažkaip nuteikti, po truputį prisipratinti tas mintis, kas manęs laukia ir visa tai priimu kaip gyvenimo iššūkį“, – sakė I. Burlinskaitė-Vaisieta.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prieš kelias dienas I. Burlinskaitė-Vaisieta pasidalino, jog jai diagnozuotas kraujo vėžys.

„Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje, kuris yra net 8 centimetrų dydžio. Jis išplitęs, kiek jis išplitęs, sužinosim artimiausiu metu po rytojaus detalaus tyrimo. Teisybei, turėjau savaitę laiko prie to pratintis, nes pirminė diagnozė buvo gauta savaitė laiko po demografijos atsakymo.

Dabar prisimenu, kaip aš tvarkiausi nagus pas savo Jurgą ir paskaičiau e.sveikatoje, kad man rastas navikas, tai tą akimirką galvojau nualpsiu. Paskui po truputį stengiausi priimti šią mintį į save, nes kitaip nebus, tiesiog atsirado ir man nieko nebelieka, kaip stoti į kovą ir nugalėti“, – socialiniuose tinkluose kalbėjo I. Burlinskaitė-Vaisieta.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer