Vėžiu serganti Kate Middleton pasiuntė naujausią žinią

Princas Williamas ir Kate Middleton 13 santuokos metų proga pasidalijo anksčiau nematyta vestuvių nuotrauka iš asmeninio albumo. Pasak vienos ekspertės, pasirinkta nuotrauka siunčia labai iškalbingą žinutę.

.Pasak karališkosios ekspertės, Velso princo ir princesės vestuvių metinių proga pasirinkta nuotrauka siunčia „saldžiai karčią“ žinutę gerbėjams. Williamas ir Kate 13 santuokos metų sukaktį paminėjo paskelbdami anksčiau nematytą nuotrauką, darytą per jų vestuves 2011 m. balandį.

Fotografės Millie Pilkington darytoje juodai baltoje nuotraukoje po ceremonijos Bakingemo rūmuose jaunavedžiai atrodo atsipalaidavę ir šypsosi – Kate vilki Sarah Burton-Alexander McQueen vestuvinę suknelę ir nuometą, o Williamas stovi uždėjęs ranką žmonai ant juosmens, rašo mirror.co.uk.

Pasiuntė žinią

Kate, kuriai po vėžio diagnozės taikoma chemoterapija, už būsimo karaliaus Williamo ištekėjo po aštuonerių metų pažinties. Princesės diagnozė porai yra sunkiausias iššūkis, o Kate, tęsdama gydymą, prašo laiko, erdvės ir privatumo.

Pasak karališkosios šeimos ekspertės ir istorikės Tessos Dunlop, pasirinkta nuotrauka, kuri buvo paskelbta socialinėje žiniasklaidoje, pasiuntė labai iškalbingą žinutę.

„Šiandien Velso princas ir princesė, minėdami savo 13-ąsias vestuvių metines, paskelbė nuotrauką, kuri tikrai daug ką pasako, – sakė ji laikraščiui „Mirror“. – Visų pirma, ši anksčiau nematyta nuotrauka primena gilų poros ryšį, jų meilė atsispindi džiaugsmingoje Kate šypsenoje, stovint ant vedybinio ir karališkojo gyvenimo slenksčio.

Susimąstęs Williamas švyti meile, abi rankos švelniai padėtos ant žmonos klubų tarsi saugotų Kate.“ Millie Pilkington daryta nuotrauka iki šiol niekur nebuvo skelbta.

„Dalydamasi šia akimirka su visuomene pora sąmoningai primena savo kelionę nuo nerūpestingų jaunuolių (princas sakė spaudai, kad jiems kartu labai smagu, nes abu turi labai gerą humoro jausmą) iki patyrusių sutuoktinių, – sakė karališkoji ekspertė. – Kai paaiškėjo Kate vėžio diagnozė, didžiausias dėmesys ir atsakomybė teko Velso kunigaikščiui.

Ši sumaniai parinkta nuotrauka patvirtina ilgalaikį, romantišką poros ryšį.“ Nors nuotrauka atskleidžia gilų poros ryšį, pasak Tessos, joje taip pat jaučiamas ir „saldus kartėlis“. „Joje yra kažkas gilesnio nei santuokinių meilė.

Be nostalgijos, kurią sukelia dar vienas žvilgsnis į nuostabią Kate dramblio kaulo spalvos suknelę ir jų švytinčią išvaizdą, ši privati nuotrauka yra tarsi padėka kantriesiems karališkosios šeimos gerbėjams, – aiškino Tessa. – Nuotrauka atlieka darbą, kurio Kate šiuo metu negali atlikti.

Ji užpildo spragą, kurią ji paliko po savęs, arba bent jau bando tai padaryti. Dabar Williamas karališkąsias pareigas atlieka vienas, bet pora visada buvo stipresnė ir daug patrauklesnė akiai kartu.“ „Tai graži nuotrauka, tačiau po jos juodai baltu fasadu slypi saldžiai karti nata.

Šią savaitę, kai išgirdome, jog karalius Karolis grįš prie kai kurių viešųjų pareigų, ši nuotrauka primena, kad spalvingiausias karališkosios šeimos narys vis dar nedirba, – tęsė ekspertė. – Šiuo metu mažai tikėtina, kad Kate dalyvaus „Trooping the Colour“ ceremonijoje ar šėls su Holivudo garsenybėmis Vimbldone.

Po 13 metų viešų pareigų karališkasis gyvenimas be Velso princesės nebeatrodo toks pat.“

www.tv3.lt

Site Footer