Vidmantės ir Pauliaus Medišauskų atostogas apkartino nelaimė: „Ligoninėje praleidome 7 valandas“

Prekės ženklo „Go.Mante“ įkūrėja Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė ir verslininkas Paulius Medišauskas išgyvena nelengvas dienas. Praėjusią savaitę buvo apvogti jų namai Vilniuje esančiame Šnipiškių rajone, o savaitgalį Graikijoje atostogaujantys sutuoktiniai praleido ligoninėje.

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo V. Martikonytė-Medišauskienė, naktį vandens atsigerti ėjęs vyras užkliuvo ir nukrito. P. Medišauskas prasiskėlė antakį.

„Išgirdusi triukšmą pabudau ir supratau, kad situacija prasta, tad iškviečiau greitąją pagalbą. Ligoninėje praleidome net septynias valandas, bet viskas gerai, susiuvo antakį, išrašė vaistų ir išleido“, – atskleidė moteris.

Pasak V. Martikonytės-Medišauskienės, vyras šiuo metu jaučiasi gerai, tačiau akis – gerokai patinusi: „Reikia šiek tiek laiko ir viskas sugis. Juk vyrams randai netrukdo.“

Moters teigimu, greitoji pagalba Graikijos Korfu saloje atvyko per penkiolika minučių: „Tik tiek, kad ligoninėje teko labai ilgai laukti, nors žmonių buvo vos keli. Streso tikrai buvo, bet svarbiausia, kad viskas baigėsi gana gerai.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Vidmantės Martikonytės-Medišauskienės ir verslininko Pauliaus Medišausko namuose, esančiuose Vilniaus Šnipiškių rajone, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį įvyko vagystė.

Naujienų portalui tv3.lt V. Martikonytė-Medišauskienė pasakojo, kad vagystė įvyko sūnui su močiute būnant namuose. Įsibrovėlis pavogė žoliapjovę, aukšto slėgio valymo įrangą „kärcher“, žvejybos reikmenis.

„Vagis tyliai atidarė vartelius ir įėjo, artimieji nieko negirdėjo. Apžiūrėjo daiktus, pasiėmė ką norėjo. Visada saugiai jautėmės šiame rajone. Žoliapjovę ir kitus daiktus laikėme kieme, prie namų. Manau, kad vagis žinojo, jog prie namo yra vertingesnių daiktų, gal net kurį laiko stebėjo“, – komentavo moteris.

Pasak Vidmantės, vagis greičiausiai buvo atvažiavęs su automobiliu ir susikrovęs daiktus išvažiavo: „Būtų džiugu, kad šis vagišius būtų pagautas, norėčiau saugiai jaustis savo namuose ir kaimynystėje. Nemanau, kad jam tai pirmas kartas.“

Šeima kreipėsi į policiją, parašė pareiškimą, perdavė namų kamerų vaizdo medžiagą.

Vaizdo įrašu, užfiksuotu 1 val 58 min nakties, moteris pasidalijo ir socialiniuose tinkluose. Šeima prašo pagalbos ir tikisi, kad žmonės padės atpažinti vagį.

Šiandien naktį apvogė mūsų kiemą. Vilnius mažas – gal kas atpažinsite? 1:43 matosi veidas“, – prie įrašo pridūrė V. Martikonytė-Medišauskienė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer