Viktorija kepdama mėsą įmeta tamponą: paaiškino, kodėl ji taip daro

Moteris, pasidalijusi savo gudrybe, kaip sugerti riebalų perteklių kepant maltą mėsą, sulaukė prieštaringų komentarų.

Viktorija reguliariai dalijasi patarimais ir gudrybėmis socialinės žiniasklaidos puslapiuose, o neseniai sukėlė aršią diskusiją dėl savo pasiūlymo, kaip kepti maltą mėsą.

„TikTok“ vaizdo įraše ji parodė, kaip kepa maltą mėsą keptuvėje, ir viršuje parašė: „Paprasčiausias būdas pašalinti riebalų perteklių kepant maltą mėsą yra…“

Tada ji parodė, kaip išvynioja du tamponus ir įdeda juos į keptuvę. „Jie sugers visus riebalus“, – pridūrė ji.

Kol ji baigė kepti mėsą, tamponai gerokai išsiplėtė ir parudavo, rašo thesun.co.uk.

@victorias.way The simplest way to remove excess fat when cooking ground meat #lifehacks #LifeHack #virall #viralvideo #viral #viraltiktoks #viraltiktokvideo #foryou #fortoupage #foryoupage #fypage #viral_video #viralvideos #lifehacker #lifehacking #tiktokviral #tiktoklifehack #tiktoklifehacks #hacks #hacksoflifed #groundbeef #groundbeefrecipe #groundbeefrecipes #tamponstory #tamponhack #tampon #tamponprank #kitchenhack #kitchenlifehack ♬ Bounce When She Walk – Ohboyprince

Tačiau daugybė žmonių komentaruose nesutiko su Viktorijos metodu ir tvirtino, kad dėl tokių gudrybių jie ir nevalgo svetimuose namuose.

„Ir štai kodėl aš niekada nevalgau svetimo maisto“, – rašė vienas iš jų.

„Visada vengiu valgyti ne savo namuose“, – pritarė kitas.

„Aš taip pat nevalgau“, – tvirtino dar vienas ir pridūrė: „Ir štai kodėl nereikėtų valgyti svetur!“

Kiti įspėjo, kad to daryti negalima dėl tamponų sudėtyje esančių cheminių medžiagų.

Nerekomenduojama taip elgtis

Tuo tarpu kai kurie žmonės pripažino, kad dėl pragyvenimo išlaidų krizės net tamponai yra per brangūs, kad juos būtų galima naudoti taip, kaip tai daro Viktorija.

„Visi nerimauja dėl cheminių medžiagų, o aš tiesiog nesu tokia turtinga, kad taip švaistyčiau tamponus“, – rašė viena moteris.

Nors Viktorija šią savo gudrybę naudoja nuolat, tie, kurie perspėja to nedaryti dėl tamponuose esančių cheminių medžiagų, yra teisūs.

Tamponuose gali būti dioksino iš baliklių, pesticidų likučių iš neekologiškos medvilnės, taip pat gali būti ir kvapiųjų medžiagų.

Juose taip pat dažnai būna parafino, kuris naudojamas tam, kad virvelė išliktų švari. Todėl juos naudoti taip, kaip tai daro Viktorija, nerekomenduojama.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer