Vilkiko vairavimu išgarsėjusios lietuvės gyvenime – pokyčiai: laukia naujas etapas

Anglijoje gyvenanti lietuvė Gintarė Deimantaitė-Vasiliauskė daugumai tautiečių žinoma kaip moteris, vairuojanti vilkiką ir kviečianti nebijoti imtis tokio darbo kitas merginas. Tačiau šiuo metu Gintarė yra save atradusi naujoje veikloje, ką tik išleido vasarišką dainą, o ir netrukus sulauks šeimos pagausėjimo.

Anglijoje gyvenanti šilutiškė Gintarė Deimantaitė-Vasiliauskė ilgus metus dirbo vilkiko vairuotojos darbą. Tačiau beveik prieš metus, moteris, visgi, nusprendė šios veiklos atsisakyti, kadangi visą save atiduoti nusprendė grožio sričiai – ėmėsi daryti ilgalaikį makiažą bei priauginti plaukus.

Kartas nuo karto dar pavairuodavau, kuomet paprašydavo, tačiau dabar šią veiklą esu galutinai nutraukusi, kadangi ilgą laiką svajojau save išbandyti ilgalaikio makiažo srityje. Esu tokia, kad jeigu jau dirbu viename darbe, tai jam visu 100 procentų ir atsiduodu. Visgi, nutiko taip, kad teko rinktis – arba dirbu toliau, arba viską keičiu ir atiduodu save grožio veiklai”, – pasakoja G. Deimantaitė-Vasiliauskė.

Moteris tikina, kad sau davė dvejus metus, per kuriuos leis pasižiūrėti, kaip sekasi save atskleisti naujoje veikloje. Gintarė džiaugiasi, kad dirbti grožio srityje sekasi neblogai, o ir visai neseniai sulaukė širdį glostančio įvertinimo. Dubajuje dalyvavusi konkurse, ji laimėjo pirmą vietą lūpų ilgalaikio makiažo kategorijoje, o antakių – antrą.

REKLAMA

„Iš tiesų sekasi neblogai, labai džiaugiuosi viskuo, nors pas mane dar tų didžiųjų eilių nėra ir iki to – toli gražu. Noriu būti gera meistrė, todėl tam reikia laiko ir daug kantrybės. Esu pasiruošusi išlaukti savo dienos, kada viskas bus gerai, tad dėl to ir paaukojau vilkiko vairuotojos darbą, kad atrasčiau save kitoje srityje.

Be to, pastaraisiais metais norėjosi vis dažniau į darbą išeiti su suknele, o nesikelti anksčiausiai ryte ir visą dieną vairuoti. Viskas su praėjusiu darbu buvo labai gerai: ir pinigai geri, ir nėra kuo skųstis. Visgi, manau, kad savo pareigą jau atlikau, atidirbau, užsidirbau ir dabar galiu sau leisti mėgautis kita veikla“, – nusišypso ji.

Laukia šeimos pagausėjimo

Prieš metus moteris Lietuvoje susituokė su mylimuoju, o šiemet, vos už poros mėnesių Gintarė susilauks antrojo berniuko. Iš pirmosios draugystės moteris augina 10-metį sūnų. Pašnekovė atvirauja, kad nors šis nėštumas antrasis, tačiau jis yra visiškai kitoks nei buvo prieš dešimtmetį:

„Antrasis nėštumas sunkesnis pirmojo atžvilgiu. Iki keturių mėnesių labai pykino, atrodė, kad neturiu savo gyvenimo, o tiesiog egzistuoju, tačiau visa tai pasibaigė. Dabar jaučiasi vidinis stūmimas, šonkaulių skausmai, bet aišku, ir metai jau kiti. Kuomet laukiausi prieš dešimt metų, buvo viskas kitaip.

Tada priaugusi buvau per visą nėštumą vos 9 kilogramus, o jau dabar esu priaugusi virš 10-ies ir dar yra likę laukti apie 2,5 mėnesio.“

Visgi, moteris džiaugiasi, kad sveikata bei savijauta leidžia vis dar aktyviai darbuotis, todėl tikisi, kad tai daryti pavyks iki pat nėštumo galo, kadangi sėdėti namuose ir nieko neveikti – Gintarei nepatinka.

„Dabar viskas gerai, eini ir toliau darai tai, ką turi padaryti. Galbūt šiek tiek viskas vyksta lėčiau, sunkiau, tačiau galima gyventi. Žinoma, mano nėštumas nėra sunkus, kitoms draugėms svoris ir 30 kilogramų šokteli, nors laiko dar yra, galbūt ir man svoris padidės, tačiau nesutinku, kad nėštumas yra pats gražiausias metų periodas, reikia džiaugtis, būti laiminga.

Visko būna, kas neretai apsunkina darbus, savijautą. Jeigu pavyks dirbti iki galo – džiaugsiuosi, kadangi nesu iš tų, kuriai patiktų sėdėti namuose ir nieko neveikti, kažko laukti. Labiau patinka dirbti“, – teigia pašnekovė.

Šventė gimtinėje

Teko šiek tiek palūkėti, kol šeima sužinos būsimo vaikelio lytį. Prieš atvykdama atostogų į Lietuvą, Gintarė apsilankė pas savo gydytoją Anglijoje, kur vizito metu ant lapelio buvo parašyta lytis. Vėliau šis mažas popierėlis buvo įdėtas į vokelį, kuris buvo perduotas moters seseriai. Būtent ji ir suorganizavo lyties atskleidimo šventę tėvų namuose Šilutėje.

„Daviau šį laiškelį sesei, o ji sugalvojo mums visiems padaryti šventė. Iš tiesų, mano širdis vienareikšmiškai jautė, kad laukiuosi berniuko. O ir pati norėjau turėti antrą berniuką, kadangi kažkodėl baiminuosi auginti mergaitę, nes atrodo, kad su ja bus sunkiau. Širdutė norėjo turėti antrą berniuką, tad ji ir neklydo.

Visi aplinkui iki vieno manė, kad bus mergaitė, todėl tik aš vienintelė jaučiau ir atspėjau. Šventės metu emocijos buvo nerealios, ypač, kai pamatėme mėlyną spalvą, apėmė tikra euforija. Nors iš tiesų buvo vienas momentas, kuomet susimąsčiau, kad būtų visai smagu ir mergaitę auginti“, – atvirauja šypsodamasi Gintarė.

Moteris tvirtina, kad tokia šventė visai šeimai bei artimiausiems draugams paliko nuostabias emocijas ir prisiminimus. Be to, taip buvo daug smagiau sužinoti lytį nei ją išgirsti vizito pas gydytoją metu. Anot šilutiškės, toks siurprizas sukelia ir intrigą.

„Susirenka svečiai, visi džiaugiasi, būna linksma. Kartočiau ir visiems kitiems patariu tokią šventę, jeigu tik yra galimybė, pasidaryti savo šeimoje“, – priduria ji.

Dovana klausytojams

Pasiteiravus, kaip praleido kelias savaites atostogų Lietuvoje, G. Deimantaitė-Vasiliauskė neslepia nusivylimo. Pasak moters, kiekvienais metais tenka susidurti su vis didesnėmis kainomis, todėl vis labiau trumpėja atostogų trukmė gimtinėje.

„Anksčiau Lietuvoje svečiuodavomės porą mėnesių, tačiau kiekvieną vasarą vis labiau nusiviliame. Atrodo, kad už panašią kainą geriau pamatyti kur nors svetur kažką nei grįžti ilgesniam laikui čia. Žinoma, smagu aplankyti tėvus, gimines, tačiau kiekvieną kartą vis trumpiname atostogų laiką…  

Dabar liūdna tik todėl, kad baiginėjasi jau vasara, o mes taip ir nespėjome ja pasimėgauti, kadangi vis prasilenkdavome su šiluma. Iš pradžių Anglijoje lijo, o vėliau buvo vėsu Lietuvoje. Nors, gal ir gerai, kad pavyko karščius apeiti, nes kai laukiesi, būtų sunkiau viską ištverti“, – sako Gintarė.

Tačiau, kad vasara nespėtų taip greitai pabėgti – moteris išleido dainą „Nieko daugiau“, kuri primena apie šiltas dienas ir jaukius vakarus:

„Šią dainą sukūrėme dar prieš vasarą, tačiau dėl nėštumo teko susidurti su tam tikromis kliūtimis. Galėjau dainą rašyti tik tada, kai pasijausdavau geriau. Be to, galvojau ir klipą daryti, tačiau vėliau pamaniau, kad vaizdas nesiderins su daina, kaip atrodysiu su tuo pilvu (juokiasi).

Tad nusprendėme išleisti tik dainą. Žinoma, gaila, kad ji išėjo vasaros gale, nes ji labai vasariška, tačiau tikiuosi, kad paskutinėmis jos dienomis pakelsiu gal dar kažkam nuotaiką.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer