Pagrindiniame Lietuvos oro uoste – neeilinė situacija. Jame, panašu, laikinai negali leisti ir kilti lėktuvai, nes vienas iš orlaivių patyrė avariją.

Vilniaus oro uostas uždarytas: kilti besiruošiančiam keleiviniam lėktuvui nukrito ratas

Pagrindiniame Lietuvos oro uoste – neeilinė situacija. Jame, panašu, laikinai negali leisti ir kilti lėktuvai, nes vienas iš orlaivių patyrė avariją.

Lietuvos oro uostai atstovai portalui tv3.lt patvirtino, kad oro uosto kilimo takas bent iki 17:30 val. uždarytas dėl lėktuvo gedimo, kuris buvo įvardytas kaip techninis.

Kiek vėliau patikslinta, kad oro uosto pakilimo takas bus uždarytas iki pat 21 val.

Portalo šaltinių duomenimis, besiruošiančiam kilti lėktuvui nuo važiuoklės nukrito vienas ratas. Šis lėktuvas turėjo skristi į Belgijos sostinę Briuselį.

Pagal Vilniaus oro uosto skelbiamą informaciją, „Brussels Airlines“ lėktuvas turėjo pakilti 15:15 val. tačiau iki šiol jis neišskrido.

Taip pat Vilniaus oro uoste nukelti kai kurių atskristi turinčių lėktuvų nusileidimai.

Sprendžiant iš nuotraukos, šis lėktuvas buvo šalia oro uosto pakilimo tako. Jeigu ratas nukristų lėktuvui kylant ar leidžiantis, tai veikiausiai sukeltų liūdnų pasekmių galinčią turėti katastrofą.

Už kelių savaičių Lietuvoje vyks aukščiausiojo lygo NATO šalių vadovų susitikimas. Jo metu dalis įprastinių skrydžių nebus vykdoma.

Valstybės duomenų agentūros duomenimis, kelionių į užsienį skaičius 2023 m. pirmąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu 2022 m. laikotarpiu, padidėjo 67,6 proc.

Lietuvos gyventojai buvo išvykę į 416,3 tūkst. kelionių.

Kelionės su turizmo paslaugų rinkiniu, įsigytu turizmo paslaugas teikiančiose įmonėse, sudarė 15,3 proc. visų kelionių, arba 25,5 proc. daugiau nei 2022 m. pirmąjį ketvirtį.

Asmeninės kelionės sudarė 63,3 proc. visų kelionių į užsienį, verslo kelionės – 36,7 proc.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer