Vilnietis perspėja dėl pavojaus prie Žaliųjų ežerų: siautėja agresyvūs motociklininkai

Poilsis prie Vilniuje populiarių Žaliųjų ežerų apkarto vienam vilniečiui, kuris susidūrė su pavojingai manevruojančiais motociklininkais.

Į visuomenę socialiniame tinkle „Facebook“ kreipėsi susirūpinęs vilnietis, kuris paviešino tokį pranešimą:

„Kadangi tai nebe pirmas kartas, bent jau mano akivaizdoje antrą kartą (panašu, kad reguliariai) šie individai kelia pavojų visuomenei, tai prašau visuomenės pagalbos. Prašau padėti identifikuoti video įraše esančius asmenis, kad galėčiau parašyti pareiškimą policijai.

Pėsčiųjų taku link Žaliųjų, taip pat Žaliųjų ežerų paplūdimiu ir pagrindiniu tiltu, kur ilsisi poilsiautojai, yra daug vaikų, savo motorinėm transporto priemonėm užsiima chuliganišku vairavimu, greitis ~50 km/h, pavojingai manevruoja mėgaudamiesi dėmesiu, bet tuo pačiu suvokdami, kad elgiasi nusikalstamai, slepia savo veidus.

Konkrečiai šiandien mane minantį dviračiu nubloškė į griovį ir net nepristabdę pasišalino, pasiekus ežerą ir radus juos lakstant po paplūdimį, bandant sustabdyti ir sulaukti, kol atvažiuos policija, individai pradėjo elgtis agresyviai, tyčia bandė užvažiuoti ant manęs ir pasišalino.“

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su šio įrašo autoriumi, kuris patvirtino, kad kreipėsi į policiją.

Sostinės policijos atstovai patvirtino, kad šiandien sulaukė pranešimo, nors pats įvykis nutiko vakar.

„Liepos 25 d., 17 val., Vilniuje su žmona ir dviem vaikais važiuojant pėsčiųjų takų, pro mus dideliu greičiu pralėkė vaizdo įraše matomi asmenys. Vaikui išsigandus ir šūktelėjus, griuvau nuo dviračio. Rimtesnių sužeidimų pavyko išvengti.

Vijausi minėtus asmenis, mačiau, kaip pavojingai jie lenkia kitus žmones. Atvažiavęs į pagrindinį paplūdimį pamačiau incidento dalyvius. Jie sulaukti policijos nesutiko. Pradėjo grasinti fiziniu susidorojimu, keiktis, pravardžiuoti.

Tada paspruko iš paplūdimio per gėlynus ir veją. Vienas asmuo prieš kelias savaites vos nesužalojo dvimetės dukters. Akivaizdžiai jų transporto priemonės pakeistos su galingumo parametrais. Kelia didžiulę grėsmę civilių sveikatai“, – vilniečio pranešimą citavo policijos atstovai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer