Vilniuje – chaosas: spūstys, avarijos

Staiga pasikeitusios oro ir tuo pačiu eismo sąlygos penktadienio rytą tapo nelengvu išbandymu šalies vairuotojams. Įvairiose Vilniaus vietose susiformavo didelės transporto spūstys.

Daug vairuotojų neišlaikė pirmojo žiemos testo Vilniuje ir Vilniaus regione. Pranešta apie keletą techninių eismo įvykių, kuriuos lėmė slidi kelio danga ir vairuotojų neatidumas.

Nulėkė į griovį

Jo vairuojamas mikroautobusas nulėkė į griovį ir apvirto ant stogo.

Policijos atstovai pranešė, kad anksti ryte gautas pranešimas apie Lavoriškių seniūnijoje apvirtusį automobilį.

Pranešta, kad apie 5.46 val., nuo Vilniaus pusės įvažiuojant į  Lavoriškių kaimą, apvirto mikroautobusas „Volkswagen Caravelle“.

Vairuotojas išlipo pats, jis medikų pagalbos atsisakė. Įvykio vietoje pareigūnus pasitiko 1980 m. gimęs vairuotojas.

Automobilis buvo apvirtęs ant stogo. Nelaimė nutiko šalia elektros stulpo, tačiau jo transporto priemonė nekliudė.

Vairuotojas per incidentą nenukentėjo, jis buvo blaivus, pats išsikvietė techninę pagalbą.

Anot policijos, taip pat buvo fiksuoti keli susidūrimų su stirnomis atvejai. Bet apie nukentėjusius žmones informacijos neturima.

Techniniai įvykiai

Apie 1.57 val. Medininkų kaime, 1 km. iki pasienio ruožo sunkvežimis MAN kliudė kitą vilkiką „Mercedes Benz“.

2.03 val. Nemėžio seniūnijoje, Didžiasalio kaime, transporto žiede lengvasis automobilis nuvažiavo į šalikelę, žmonės nenukentėjo. Automobilis apgadino kelio ženklą. Vairuotojas teigė, kad incidentas įvyko dėl plikledžio.

5.57 val. Trakuose, Gedimino gatvėje, nuo kelio nuslydo „Toyota“. Automobilis apgadintas nežymiai. Vairuotoja pranešė, kad kaimynai automobilį ištraukė iš griovio. Sniege matomos slydimo į griovį žymės.

Apie 7.11 val., Medininkų kaime, Vilniaus rajone, pasienio pareigūnė nesuvaldė „Golf“ automobilio ir atsitrenkė į kelio ženklą. Prašo policijos susisiekti dėl tolimesnių veiksmų.

7.34. pranešėjas informavo, kad Avižienių seniūnijoje nuvažiavo nuo kelio ir atsitrebnkė į šaligatvio bortelį. Apgadintas automobilis „Volvo“.

O 8.07 val. Vilniuje dėl slidžio kelio dangos automobilis „Mercedes-Benz“ atsitrenkė į kelio ženklą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer