Virš Palangos ratus sukęs įtartinas lėktuvas išgąsdino poilsiautojus: pasakė, kas tai buvo

Paprastai jeigu keleivinis lėktuvas su keleiviais suka ratus virš kokio nors oro uosto, tai gali reikšti, kad jis laukia savo eilės ar palankių oro sąlygų nusileisti.

Tačiau jeigu oro uostas neužimta, o oras yra puikus, tai gali reikšti, kad pilotai nori sudeginti kuo daugiau kuro, kad avarinio nusileidimo atveju kilus gaisrui jo būtų mažiau.

Matyt, apie tai galvodami poilsiautojai suko galvas, kodėl daugiau kaip valandą ratus virš Palangos suka didelis keleivinis lėktuvas.

„Visi žino, kad Palangoje yra oro uostas, dėl to pamatęs lėktuvą, pamaniau, kad čia koks eilinis reisas. Tačiau jis gana neįprastai manevravo ir suko ratus gerą valandą ar daugiau.

Šiais laikais visko būna, tai pasidarė kiek neramu ir baugoka, kas čia vyksta pajūryje“, – pasakojo tv3.lt skaitytojas Audrius, pasidalijęs ir telefonu darytomis lėktuvo nuotraukomis.

Tačiau paaiškėjo, kad viskas kur kas paprasčiau, nei galima pamanyti.

Gyventojų matytas laineris, pasirodo, priklauso Vilniuje registruotai užsakomųjų skrydžių bendrovei „Getjet Airlines“.

Kodėl jai priklausantis „Boeing“ ilgai suko ratus virš Lietuvos pajūrio kurorto, portalui tv3.lt bendrovė pakomentavo taip:

„Šiuo metu pasiruošimą baigia mūsų nauja „Boeing 737-NG“ pilotų grupė, ji vakar atliko praktinių skraidymų sesiją.“

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu „Getjet Airlines“ turi 148 darbuotojus. Vidutinis jų darbo užmokestis siekia beveik 3,5 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių arba 2,1 tūkst. eurų į rankas.

www.tv3.lt

Site Footer