Viršilai žiauriai sumušus Budrienės sūnų – naujausia policijos žinia: paaiškėjo, kas jo laukia

Sekmadienį Kaune vykusiame „Jungle King“ kovos menų turnyre kilo muštynės. Garsus nuomonės formuotojas Remigijus Viršila smūgiavo nepilnamečiui reperiui. Vėliau paaiškėjo, kad nukentėjo verslininkės Ingos Budrienės sūnus. Policija pranešė, kas gresia R. Viršilai.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas patvirtino, kad sulaukė pranešimo, jog kovo 12 d. apie 22.50 val. Kaune, Baltų prospekte, 1991 metais gimęs vyras trenkė nepilnamečiui (g. 2005 m.).

Anot pareigūnų, dėl patirtų sužalojimų nepilnametis pristatytas į gydymo įstaigą.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 284 str. (viešosios tvarkos pažeidimas).

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Naujienų portalui tv3.lt skaitytojas pranešė, kad sekmadienį, kovo 12 d., vykusio „Jungle king“ kovos menų turnyro metu buvo sumuštas nepilnametis. Anot liudininko, kaltininkas – renginio organizatorius, influenceris, kovotojas Remigijus Viršila.

„Nepilnametis norėjo surengti „freestyle žodžių dvikovą“ prieš kovotoją, o atsaką gavo smūgiu į veido sritį, nepilnametis krito ant žemės visų renginio žiūrovų akivaizdoje“, – nurodo skaitytojas.

Jo teigimu, nukentėjusiajam yra 17 metų. Vėliau paaiškėjo, kad nukentėjęs vaikinas yra verslininkės Ingos Budrienės sūnus. Kaip anksčiau rašė tv3.lt, paauglys turi negalią.

„Šis žmogus viešame renginy primušė mūsų nepilnametį sūnų“, – instagrame rašė I. Budrienė ir pasidalijo vaizdo įrašu.

Kiek vėliau socialiniame tinkle „TikTok“ paviešintas vaizdo įrašas, kuriame policijos pareigūnai išsiveda R. Viršilą.

R. Viršila pasisakė ir pats po kilusio skandalo

Po kilusio skandalo pats R. Viršila į tv3.lt skambučius ir žinutes neatsako. Savo poziciją jis išsakė komentare, pateiktame po portalo 15min straipsniu. R. Viršila teigė, kad jis buvo visiškai blaivus.

„Toliau jis mane necenzūriniais žodžiais žemino ir iškvietė į ringą. Aš atėjęs tik pagąsdinau ant juoko, o jis man ištiesęs rankas smūgiavo į nosį. Aš nežinojau nei kiek jam metų, nes užsidėjęs didžiausius juodus akinius, skarą ir kepurę ant galvos.

Nesiteisinu, pasielgiau neadekvačiai. Bet manau, kiekvienas vyras gerbiantis save būtų taip pasielgęs, kai yra viešai žeminamas jo orumas ir dar pirmas jis palietė mane. Viską išsiaiškinsime teisme. Plius vaikinas su manimi šnekėjo, mes pasikalbėjome, atsiprašėme vienas kito. O jo nepilnamečiai draugai, kurie nežinia ką veikė be tėvų po 12 val. kieme, iškvietė policiją.

Pareigūnams atvykus vaikinas pradėjo vaidinti, kad jam bloga, skauda, nors prieš tai šoko toliau, repavo ir viskas buvo gerai… Žmonės dažniausiai tik iškarpo vietas, kurios aktualu skandalams sukelti. Gražios visiems dienos“, – komentarų skiltyje rašė R. Viršila.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer