Visata pildo visus mūsų norus, tik paprašyk

Ar niekada nesusimąstėte, kad visi mūsų norai pildosi? Taip, būtent, pildosi VISI norai. Tačiau daugelis iš mūsų netaisyklingai juos formuluoja arba apskritai nieko nenori.

Įsivaizduoju, kad pirmiausia norėsite tokį teiginį užginčyti. „Netiesa, aš neprašiau avarijos, ligos ir net neįtariau, kad gali kilti kokių nors problemų. Aš visada svajojau apie laimę, gerą sveikatą, materialinę sėkmę…“

Šiame pasaulyje nepriklausomai nuo mūsų norų viskas yra gyva. Gyvos yra ir mūsų mintys. Visata fiksuoja mūsų mintis kaip energijos impulsus ir griežtai stebi, kad visa tai realizuotųsi. Visata pildo mūsų mintis, o mes ją „maitiname“ savo meile. Vyksta mainai, ir jeigu viena grandis nutrūksta, tuomet nutrūksta ir kita. Mat Visata nesupranta „foninių žodžių“, ji negirdi žodžių „ne“ ir „taip“. Jai neegzistuoja emociniai „pozityvo“ ir „negatyvo“, „baimės“ ir „džiaugsmo“ supratimai, o viskas priklauso nuo to, kiek energijos įdedame į savo mintis. Dažnai nutinka, kad ką nors pagalvoję patys išsigąstame tos minties. Ir ta baimė būna tokia didelė ir sukelia tokį galingą mūsų energijos iškrovą, kad nebesvarbu, jog ji šmėstelėjo galvoje vos akimirkai, Visata vis tiek ją išgirdo kaip įsakymą, kurį privalo įvykdyti.

Pagalvokite apie tai, kaip jūs mąstote. Pavyzdžiui, dažnai galvojate šitaip…

„Dabar sunkus laikotarpis, sudėtinga rasti gerą darbą, kone neįmanoma sutaupyti butui ir apskritai jo neįmanoma įsigyti.“ Ir toliau seka skundai dėl jūsų nelaimingo gyvenimo. Taip mes koneveikiame savo sutuoktinius, giminaičius. Ir viskas aplinkui mums blogai ir ne taip, kaip mes trokštame.

O Visata įgyvendins būtent tai, ką jūs ir užsakėte. O tai „sunkus laikotarpis“, „sudėtinga sukaupti pinigų butui“, „neįmanoma buto nupirkti“, artimieji ir giminės „viską daro ne taip“. Ir visa tai jums bus suteikta – visas jūsų „nesėkmingas gyvenimas“.

 

Tad jūs patys sukuriate tą programą, pagal kurią vėliau ir gyvensite.

Ką gi daryti, norint pakeisti savo gyvenimą į gera?

Mums dažnai pasikeisti trukdo žodelis „jeigu“, kuris nuolatos lydi mūsų praeitį, dabartį ir keliauja kartu ir į mūsų ateitį.

Sustokite! Įsivaizduokite, kad „jeigu“ niekada jūsų gyvenime nebuvo.

Atsakykite sąžiningai į šiuos klausimus:

— Ko jūs iš tiesų norite?

— Kas padeda jums jausti harmoniją ir laimę?

— Jeigu turėtumėte burtų lazdelę, ką jūs dėl savęs padarytumėte?

— Pamėginkite įsivaizduoti savo naują džiaugsmingą ateitį.

— Apie ką jūs iš tiesų svajojate?

— Kaip norėtumėte gyventi po metų?

Ir atminkite – Visata pildo jūsų norus mainais į tą meilę, kurią jaučiate savo širdyje. Nesvarbu kam – gamtai, visoms gyvoms būtybėms, darbui ar net mechanizmams. Kuo daugiau jaučiate meilės, tuo greičiau išsipildo viskas, apie ką galvojate.

 

O dabar leiskite sau svajoti. Įsivaizduokite viską taip, tarsi jūsų norai JAU IŠSIPILDĖ. Padėkokite savo likimui už tai, kad jis sukūrė jus tokius, kokie dabar esate. Dėkokite Visatai, kuri pildo jūsų troškimus, dėkokite Dievui už tai, kad sukūrė šį stebuklingą pasaulį, dėkokite mamai ir tėčiui, kad leido jums gimti šiame pasaulyje, ir padėkokite sau už tai, kad gimėte bei esate. Jeigu neturite ką mylėti ir kam dėkoti (taip nutinka, kai žmonių gyvenimas pernelyg sunkus ir nelieka jokio tikėjimo – nei į Dievą, nei į velnią, nei žmonėmis ar savimi) – pakelkite nuo žemės akmenėlį ir kasdien padėkokite jam. Tegu tas akmenėlis sulaukia jūsų dėkingumo ir meilės. Svarbiausia, kad meilė sugrįžtų į jūsų širdį. Jeigu pasaulis nenusipelnė jūsų meilės, tuomet pamilkite akmenį.

Jeigu autobusas laiku atvažiavo į stotelę – padėkokite akmenėliui; jeigu kas nors jums nusišypsojo – paglostykite akmenėlį.

Išmokite mąstyti pozityviai.

Elkitės kaip rinkodarininkai, kurie iš anksto parašo kompanijos plėtros sėkmingą scenarijų. Ir jeigu tuo planu tiki visa kompanija, jos sėkmė garantuota. Tai veikia! Sugalvokite sau naują gyvenimą, kuriame neliks vietos liūdesiui ir kartėliui.

Atminkite, kad esate burtininkas ir viskas priklauso nuo jūsų nusiteikimo. Jūs atsakingas už savo likimą bei save ir turite užtektinai galių pakeisti savo gyvenimą į gera.

vmarkus.lt

Site Footer