Volodymyras Zelenskis: tikrasis europietis, arba komikas, tapęs lyderiu

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis – bene svarbiausia šių besibaigiančių metų asmenybių. Nors jam buvo siūloma pasitraukti iš šalies, tačiau V. Zelenskis nepaliko karo krečiamos Ukrainos. V. Zelenskis ne vienerius metus daugeliui buvo žinomas kaip komikas ir aktorius. Tačiau po 2022 metų jis visam pasauliui žinomas kaip vienas svarbiausių šio amžiaus lyderių.

„Sukasi pasaulis“ viena iš svarbiausių metų asmenybių išrinko Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį. Metų žmogumi jį paskelbė ir leidinys „Politico“, suteikdamas V. Zelenskiui epitetą „Europietis“.

„Volodymyras Zelenskis savo kalbomis ir savo veiksmais gina tas vertybes, kurios yra Europos Sąjungos pamatinės vertybės. Jis gynė jas daug stipriau, atkakliau ir karščiau nei dauguma Europos valstybių lyderių“, – teigė V. Venckūnas.

V. Zelenskio kadencijos pradžioje daug kas į naująjį Ukrainos prezidentą žiūrėjo su šypsena dėl to, kad iki tapimo šalies vadovu jis buvo komikas ir aktorius.

„Bet dabar galime tvirtai pasakyti, kad jis yra lyderis iš didžiosios raidės. Tiek daug paramos Ukraina tikriausiai nebūtų gavusi, jei ne Volodymyro Zelenskio komunikacija. Jis kalbėjo daugelio šalių parlamentų nariams, kalbėjo beveik visuose svarbiausiuose Vakarų pasaulio kultūriniuose renginiuose. Savo komunikacija jis labai daug prisidėjo prie Vakarų pagalbos Ukrainai paketo“, – tvirtino V. Venckūnas.

Pilnas epizodas:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer