Yra vilčių, kad žiema dar pasirodys: sinoptikas pasakė, kada tikėtis sugrįžimo

Orus vakarinėje ir pietinėje Europos dalyje rytoj lems aukšto slėgio sritis, šiaurėje ir rytuose slėgis bus žemas. Per visą Europą rytoj nusidrieks atmosferos fronto debesų juosta, šiauriau ir piečiau jos daug kur bus saulėta. Šilčiausia rytoj bus Ispanijos ir Portugalijos pietuose, kuo toliau į šiaurę ir į rytus, tuo bus vėsiau ar net šalčiau.

Šiandien Lietuvoje buvo debesuota, kai kur lynojo. Artimiausią naktį irgi bus debesuota, pietuose galbūt su pragiedruliais. Daug kur palynos, paryčiais prie jūros atsiras ir mišrių kritulių. Dieną kurį laiką visur bus kritulių, vyraus šlapias sniegas, po jo – menkas lietus arba dulksna.

Lietuvos link vis dar plaukia drungni orai iš vakarų, nuo Atlanto vandenyno. Žemiausia temperatūra naktį bus nuo 1 iki 3 laipsnių šilumos, bet pietuose, kur bus pragiedrulių, vietomis iki 3 šalčio. Rytoj pasibaigus krituliams oras sušils iki 2–4 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, bus drungna ir drėgna“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Vėjuota bus ir penktadienį, ir šeštadienį, ir sekmadienį.

Penktadienio naktį vietomis truputį pasnigs arba kris šlapdriba, dieną krituliai bus mišrūs. Ir naktį, ir dieną jie bus negausūs. Naktį bus iki 3–5 laipsnių šalčio, prie jūros menka šiluma, dieną 2–4 laipsniai šilumos.

Šeštadienio naktį bus mišrių kritulių, dieną vietomis truputį palis. Naktį vyraus 1–3 laipsniai šilumos, kai kur iki 1 laipsnio šalčio, dieną šils iki 6–8 laipsnių šilumos.

Tikrai nešalta bus ir sekmadienį. Kritulių irgi bus.

„Ką gi, kol kas maišysim ir taškysim balas. Ar žiema dar grįš? Yra vilčių, kad maždaug po savaitės ji vis dėlto tai padarys“, – teigia N. Šulija.

www.tv3.lt

Site Footer