Žaibiškai plinta garsios trenerės žodžiai: sulygino su kiaulėmis

Dažnas žmogus savo gyvenime yra leikęsis dietų ar turėjęs tikslą atsikratyti svorio. Ne vienas žinome, kad geriausias būdas tai padaryti yra daugiau sportuoti bei gerinti mitybą. Visgi tai padaryti ne visada lengva. Neretai žmonės kreipiasi į specialistus, kad šie jiems padėtų sudaryti mitybos planus ir jų laikytis. Apie tinkamos mitybos svarbą prabilo ir žinoma sporto trenerė Rasa Vilkienė.

Tinklalaidės „Vidinė revoliucija su Vilkiene“ vedėja atkreipė demėsi, kad norint pasiekti gerų rezultatų tik sportuoti neužteks: ne ką mažesnį vaidmenį užima mityba.

Garsi trenerė pateikė ir pavyzdį: prisiminė klientę, kuri užsisakė mitybos plano sudarymą.

„Man būna pasako: „Jūsų parašytas mitybos planas nieko vertas“. Sakau: „Kaip suprasti? Ten 90 patiekalų, parinkta pagal jūsų užpildytą klausimyną“. „Ten nėra vyno ir nėra eklerų“ – rėžia. Sakau: palaukit, mes atėjome kažko siekti.

Jeigu jūs norite valgyti eklerus, gerti vyną ir užsikąsti su „Džiugo“ sūriu – ne tuo adresu atėjote. Jūs einate tiesiai į barą ir ten geriate. Ir toliau storėjate. Ir būnat, atsiprašau, kaip kiaulė“, – sakė moteris.

Liepos 2-osios pavakarę ši pokalbio ištrauka socialiniame tinkle „Instagram“ buvo peržiūrėta daugiau kaip 260 tūkst. kartų.

Toks sporto trenerės išsireiškimas įplieskė nemažą diskusiją ir nepasitenkinimą komentaruose.

Trenerė Laura Gudžiauskė sukritikavo tokius moters žodžius.

„Būtent taip ir darau, geriu šampę ir užsikandu „Džiugu“. Dar kartais čipsus valgau, eklerų nemėgstu, bet tortas „eina į trasą“. Kol kas kiaule savęs nelaikau. Nu taip nepavydžiu moterim, kurios pas ją papuola sportuot. Absai (liet. – pilvo raumenys) ant pilvo NĖRA MEILĖ SAU B***“, – rašė ji.

Komentaruose žmonės taip pat liko nepatenkinti tokiu moters išsireiškimu:

„Svetimos gėdos jausmas ir tikrai ne dėl klientės, o dėl pačios specialistės, kuri savo klientams gali įvaryti daugiau kompleksų nei padėti“;

„Su kiaulėm persistengėte, šiuo atveju jūsų pasakymas klienčių atžvilgių yra kiauliškas!“

www.tv3.lt

Site Footer